Завантажити радардетектор (gps радар) (повна версія) на андроїд

32

радардетектор (gps радар) – про версія корисної програми для автомобілістів, яка виявляє і показує на карті камери швидкості і стеження, вбудовані наприклад в світлофори, а так само погані ділянки доріг та інші небезпеки. Програма відмінно працює по всьому світу, тільки перед використанням потрібно оновити дані і завантажити останні бази для потрібного регіону.

Додаток так само може показувати ситуацію з пробками по вашому напрямку, тільки для цього потрібне підключення до інтернету. Дані відображаються на карті у вигляді радара або ж супутникових знімків, коли на вашому шляху з’являється будь-яка камера або небезпека, починається голосове сповіщення і візуальне відображення. Може працювати в тлі при вимкненим екрані і спільно з вашим навігатором.

Завдяки непоганій популярності нові мобільні засідки з’являються в базі досить швидко, кожен користувач має можливість самостійно додавати знайдені камери та інше. Для цього потрібна швидка реєстрація. Ви можете повертати карту під час їзди, і переглядати будівлі в тривимірному відображенні.