Завантажити videoshow pro (повна версія) на андроїд

99

videoshow – одне з кращих додатків для створення власних відеороликів і редагування вже готових відео файлів. Відеошоу: відео редактор для андроїд, який володіє величезними функціями і інструментами, завдяки їм, користувач за лічені хвилини може створити свій власний відео шедевр прямо на мобільному пристрої. Щоб відредагувати потрібне відео досить відкрити його в додатку, далі перед вами з’являться набори інструментів.

Ви можете вирізати непотрібні моменти, склеювати кілька роликів в один, налагоджувати свій власний голос на відео, або ж застосовувати улюблену музику. Для зручності в програму вже додано більше п’ятдесяти різноманітних тем, завдяки яким можна миттєво створити чудовий ролик. Крім того вам будуть доступні сотні різних ефектів, переходів, наклейок, шрифтів, музики і звукових ефектів.

Так само додаток може похвалитися унікальною функцією суперзйомки, з її допомогою ви зможете знімати приголомшливі селфі-відео зі смішними стікерами і барвистими ефектами. Ще хотілося б звернути увагу на фільтри для селфі, ці самі фільтри налагоджуються на відео в реальному часі, автоматично прикрашаючи обличчя. Так можна додати об’ємні очі, зробити спокусливі губи, прибрати мішки під очима, висвітлити шкіру і все в такому дусі. Всіма своїми творіннями ви зможете легко поділитися з друзями, запостивши їх в різні соц. Мережі або ж відправити на youtube.