Завантажити youcam makeup premium (повна версія) на андроїд

106

youcam makeup premium – шикарний віртуальний салон краси на андроїд телефони та планшети, який використовуючи штучний інтелект і технологію додаткової реальності дозволить зробити реалістичний макіяж на вашому селфі. Поекспериментуйте зі своєю зовнішністю, приберіть всі вади з особи, домігшись вражаючих результатів.

Працює додаток в двох напрямках, а це редагування вже готової фотографії обраної з галереї, і камера в режимі реального часу. Таким чином ви можете відразу задати потрібні параметри, зробити всі правки, застосувати фільтри і ефекти, а потім робити фотографію з цими заготовок. Після чого моментально відправити вийшла результат в профілі своїх соціальних мереж.

Алгоритм вбудованої селфі-камери допоможе зробити ідеальні знімки в різних ракурсах, так як вона працює в режимі 360 градусів і містить величезні можливості. Приміряйте різні відтінки помади, ретушуйте обличчя, міняйте зачіску і колір волосся, відбілюйте зуби, корегуйте форму брів, змініть овал обличчя і форму носа і так далі. Крім того вже є спеціальні заготовки б’юті-образів, які можна нанести одним кліком.