Завантажити залізний десант (iron marines) (мод: багато грошей | відкриті герої | вбудований кеш) на андроїд

21

iron marines (мод: багато грошей | відкриті герої) – шикарна стратегія для андроїд яка була розроблена хлопцями зі студії ironhide game studio, знайома багатьом геймерам по серії ігор kingdom rush. Залізний десант (iron marines) на андроїд порадує цінителів жанру багатим ігровим процесом, декількома світами і численними місіями, в яких потрібно не тільки захищати свою територію, але і виконувати інші, не менш важливі завдання.

Наприклад в одній місії потрібно відправити війська, щоб врятувати вижили союзників, в іншій належить пробратися в тил ворога і захопити його територію, в третин відвоювати свої землі і все в такому дусі. Свої землі ви будете відстоювати за допомогою різних бойових будівель, розставляйте потужні захисні споруди по правильним точкам, постійно покращуйте їх і тоді ворог не зможе їх захопити. На зачистку місцевості можна відправити своє військо, яке буде складатися з різних юнітів різної спеціалізації, так само у всіх сутичках вам на допомогу прийдуть могутні герої з унікальними навичками.

Саме класне, що вчасно битв гравець може в будь-який момент поміняти спеціалізацію своїх юнітів.тто є в одну мить ваша піхота перетворитися в штурмовиків з гранатометами або ж артилерист в мить стане снайпером гвинтівки. Такий підхід дуже цікавий і потрібно до нього постійно вдаватися, адже вороги то ж не дурні і якщо вчасно не змінити стратегію, то вас чекає поразка.

Своїх юнітів можна всіляко прокачувати підвищуючи їх ефективність в бою, так само прокачування підлягають і одні з головних персонажів – могутні герої, всього їх дев’ять і кожен унікальний з крутими здібностями. Так само доступно дерево розвитку технологій, від їх прокачування буде залежати багато чого, наприклад швидкість видобутку потрібних ресурсів, швидкість лікування війська і все в такому дусі.