Завтра ps5 отримає велике оновлення системного пз, яке відкриє доступ до слоту для зовнішнього ssd

46

У блозі playstation з’явилося оголошення, що вже завтра, 15 вересня, для ps5 вийде велике оновлення системного програмного забезпечення. Воно додасть кілька поліпшень, головне з яких-відкриття доступу до слоту m. 2 для підключення зовнішнього ssd.

Джерело зображення: gamespot

Раніше sony випустила бета-версію прошивки, що дозволяла використовувати зовнішній накопичувач. Завдяки цьому вдалося з’ясувати, що різниця в швидкості завантажень між внутрішнім ssd playstation 5 і відносно повільним adata xpg gammix s50 lite ледь помітна. Однак японський платформодержатель як і раніше рекомендує підключати до ps5 накопичувачі зі швидкістю читання не менше 5500 мбайт / с.після установки оновлення користувачі зможуть запускати ігри з зовнішнього ssd і переміщати їх між накопичувачами.

Джерело зображення: sony

Ще одне важливе поліпшення в оновленні — реалізація підтримки 3d-звуку для вбудованих динаміків телевізора. Після включення цієї функції на консолі стандартний двоканальний звук буде перетворюватися в тривимірний. Гравці також зможуть виміряти акустику свого приміщення через мікрофон dualsense, що дозволить застосувати налаштування 3d-звучання, оптимізовані під нього.

Серед інших, більш дрібних нововведень варто відзначити запис кращих моментів, коли користувач ставить рекорди в змаганнях, додавання похвали «лідер» для мережевих проектів, окреме відображення в бібліотеці версій однієї гри для ps4 і ps5, якщо встановлені обидві і багато іншого.