Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

467

Напевно, багато хто чули про таке софті як Evernote, однак, не всі користувачі знають, що це за програма і як з її допомогою грамотно оперувати всіма своїми нотатками і записами.

Простими словами – це програмне забезпечення для створення, зберігання і синхронізації всіх користувальницьких нотаток з декількома пристроями. Розробники програми позиціонують його як найкращу і найбільш продуману заміну паперовому щоденнику. Фактично вона є електронним блокнотом з відмінною візуалізацією всіх функцій.

Завдяки функції синхронізації даних, користувачі можуть передавати між своїми гаджетами не тільки записувати, але і фото, відео або звукові доріжки.

При додаванні файлу в сховище вона миттєво позначиться на всіх пристроях, які працюють з вашим обліковим записом.

Зміст:

Популярність електронного блокнота

Софт включає в себе наступні компоненти:

 • Веб-сервіс. Підходить для використання з будь-якого пристрою, що має доступ до глобальної мережі. Перевага – немає необхідності встановлювати додаткове ПЗ;
 • Десктопна програма. Її можуть завантажити і встановити користувачі ОС Windows, Mac OS, Unix, Linux, Ubuntu;
 • Мобільні додатки. Доступні для планшетів і смартфонів на базі Android, IOS, Windows Phone. Завантажити планувальник можна абсолютно безкоштовно з офіційного магазину додатків.

Вперше сайт для створення і збереження нотаток був запущений в 2008 році. Ідея проекту належить підприємцю і стартаперам Степану Пачикову.

Довгий час працюючи над інтелектуальними системами розпізнавання рукописного тексту користувача, він прийшов до ідеї створення повноцінної утиліти, яка могла б замінити всі паперові носії інформації.

Сьогодні її використовують понад 100 мільйонів користувачів різних платформ і пристроїв. Популярністю вона користується не тільки в СНД, але і по всьому світу. Розробники регулярно випускають оновлення, які адаптовані для користувачів з різних країн. Впроваджується функціонал і системи розпізнання листи багатьох мов і діалектів.

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Версії

Як вже згадувалося вище, керувати своїм обліковим записом Эверноут користувачі можуть як з допомогою веб-версії, так і з допомогою десктопних і мобільних програм.

Власник облікового запису може вибрати один з трьох варіантів підписки:

 • Basic – безкоштовний профіль. Щоб отримати його, досить просто зареєструватися в завантаженої утиліті або на сайті Evernote.com. Користувачі цієї версії підписки можуть вільно використовувати базові функції електронного блокнота: створення, зберігання і обмін даними. Обмеження на обсяг завантажень становить 60 МБ;
 • Plus – платна підписка, яка обійдеться в 60 рублів за місяць використання. З неї ви отримуєте 1 ГБ вільного місця кожні 30 днів і можете без обмежень синхронізувати дані між всіма пристроями. Присутня можливість роботи з оффлайн-блокнотом і функція переадресації листів;
 • Premium – підписка, вартість якої становить 120 рублів на місяць. Крім всіх функцій пакета Plus, Premium підтримує швидкий пошук по вмісту документа, демонстрацію нотаток, роботу з PDF, доступ до записів історії. Також, користувачі зможуть виконати оцифрування паперових заміток і додати їх.

Детальний опис всіх особливостей і відмінностей кожного пакета послуг сервісу представлено на малюнку нижче:

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.3 – відмінності різних підписок

Зауважте, що використання платних підписок не є обов’язковим. Будь юзер може необмежений час бути власником безкоштовного варіанту обслуговування.

Однак, Premium і Business версії стануть відмінним недорогим рішенням питання організації всіх справ для людей, які відповідально ставляться до планування всіх справ.

Річна вартість передплати не перевищує ціну звичайного щоденника з канцелярського магазину, а в заміну ви отримуєте набагато більше можливостей.

Читайте також:

Швидкість оперативної пам’яті впливає на ігри і роботу в програмах?

Кращі безкоштовні програми: Набір must have для всіх

Текстовий редактор онлайн – ТОП-7 найкращих варіантів

Тактова частота процесора – це одна з найважливіших складових комп’ютера. Розкриваємо секрети

Веб-сервіс

З допомогою Веб-сервісу можна отримати доступ до неї без попередньої установки забезпечення.

Використання сайту – відмінна можливість ознайомитись з інтерфейсом та базовими функціями.

Однак, для тривалого використання рекомендуємо встановлювати версію блокнота для вашої ОС, так як сайт вантажиться набагато довше, ніж додаток.

Виконуйте інструкції, щоб створити обліковий запис і почати роботу з веб-сервісом:

 • Перейдіть по посиланню https://evernote.com/intl/ru/;
 • У вікні, виберіть спосіб авторизації. Можна зареєструватися за допомогою вже існуючого профілю в Google або ввести свою електронну адресу і придумати пароль. У другому випадку потрібно підтвердити аккаунт, перейшовши за посиланням у листі, що надійде на вказану електронну пошту;
Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.4 — реєстрація акаунту

 • Далі з’явиться вікно вибору підписки. Щоб продовжити використовувати безкоштовну версію натисніть на відповідний пункт в новому вікні. Для покупки пакета з розширеними можливостями, натисніть на вподобане пропозицію і введіть дані вашої кредитної картки для здійснення оплати;
Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.5 – вибір підписки

 • Далі з’явиться головне вікно для роботи з примітками;
Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.6 – головна сторінка веб-сервісу

У лівій частині вікна сайту відображаються наступні вкладки:

 • Додавання нотатки (у формі суцільного тексту, стікера або маркірованого/нумерованого списку);
 • Додавання прив’язаною до календаря запису – замітка буде прив’язана до певної дати. Також, можна налаштувати нагадування про подію;
 • Зручний пошук по створеним записів;
 • Робочий чат – функція, яка дозволяє власникам декількох акаунтів створювати бесіди для обговорення тем і додавання заміток, нагадувань і вкладень у вигляді медіа файлів і текстових документів;
 • Ярлики – перегляд вибраних міток і записів;
 • Переглянути всі нотатки користувача;
 • Блокноти – тут ви можете створювати окремі блокноти, які будуть зберігати різні набори нотаток.
Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.7 – панель інструментів веб-сервісу

Для управління обліковим записом, клацніть на фото свого профілю в меню сайту:

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.8 – вкладка «обліковий Запис»

У вікні налаштувань є кілька вкладок:

 • Загальна інформація – все про підключеної підписці і статистикою використання сторінки. Також, у вікні вказується прив’язаний адресу пошти, телефон, ім’я власника, подарунки іншим користувачам;
 • Персональні налаштування — тут можна змінити ім’я користувача, мова сервісу, мова розпізнавання (для тексту, який користувач «малює» на екрані або фотографує);
Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.9 – персональні налаштування профілю

 • Пристрої – підключайте або анулюйте доступ інших гаджетів до вашого облікового запису;
Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.10 – перегляд підключених пристроїв

У вкладці «Профіль» можна змінити фотографію користувачі його дані, а настройка «Нагадувань» дозволяє вибрати часовий пояс і переважний час для отримання повідомлень про майбутні події.

Як отримати платну підписку безкоштовно?

Отримати платний пакет послуг можна навіть без внесення грошової оплати. Подібні функції доступні у всіх хмарних сховищах, включаючи і цю програму.

Суть опції полягає в тому, що ви будете отримувати по 10 балів за кожного першого, другого і третього одного запрошеного.

Отримані бали можна обміняти на платну підписку у вікні налаштувань.

За 120 балів ви отримуєте річну підтримку Преміум аккаунта, а за 10 балів – можливість використовувати профіль з максимальними можливостями протягом 1 місяця.

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.11 – перевірка поточного кількості балів

Установка на ПК

Посилання на скачування

Эверноут для ПК – це зручний варіант управління усіма своїми справами. На відміну від веб-сайту, доступ до комп’ютерного додатком спрощено. Вона завжди відкрита у фоновому режимі.

Таким чином, ви зможете миттєво переглядати всі нові і синхронізовані нотатки. Завдяки системі повідомлень ви не пропустите важливе повідомлення у робочій бесіді.

Завантажити десктопну версію електронного блокнота можна в офіційному магазині додатку для вашої ОС. Нижче наведено приклад завантаження в Windows Store:

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.12 – установка додатків через Магазин Windows

Відкрийте Магазин на своєму ПК, знайдіть програму з допомогою рядка пошуку і відкрийте сторінку для завантаження. Після установки у вікні з’явитися клавіша «Запустити».

Натисніть її, щоб продовжити роботу з додатком.

Після запуску треба вибрати спосіб реєстрації або входу в існуючий обліковий запис. Введіть дані для входу та натисніть клавішу Enter:

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис. 13 – авторизація в десктопної версії

Дочекайтеся ініціалізації всіх збережених даних профілю. Ця процедура займе менше хвилини:

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.14 – ініціалізація облікового запису

Початок роботи

Щоб почати роботу, необхідно навчитися використовувати дві базові опції – створювати нотатки та блокноти.

Для додавання нової нотатки натисніть на відповідну клавішу на панелі інструментів. У спливаючому коні відкриється редактор нотаток.

Його функціонал практично такий же, як і в текстовому редакторі. Це дозволяє створювати візуально-організовані тексти:

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.15 – створення нотатки на ПК

Для збереження змін просто закрийте вікно редагування нагадування. Другий крок у роботі – це створення блокнота, в якому буде зберігатися замітка:

 • Наведіть курсор на вкладку «Блокноти» в лівій частині вікна;
 • Натисніть на значок «+»;
 • У вікні введіть ім’я блокнота і підтвердіть дію.
Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.16 – створення блокнота на ПК

Робота з кількома блокнотами дозволяє зручно розділити робочі, домашні і особисті справи.

Ви можете вести облік спортивних занять, своїх покупок і витрат, робочих моментів та інших справ у різних електронних щоденниках, не змішуючи всю інформацію в купу.

Мітки – це ще одна цікава особливість Эверноут. За допомогою цього пункту ви легко зможете сортувати всі записи, незалежно від того, в якому блокноті вони знаходяться. Просто створіть додайте до замітці відповідну тематику (мітку) – подорожі, робочий, домашній, справа, дія та інші.

У головному вікні клацніть на потрібну позначку і переглядайте всі дані, які до неї відносяться.

Щоб новостворені дані відображалися на всіх пристроях, натисніть на клавішу «Синхронізація» або дочекайтеся автоматичного виконання цієї функції (кожні 5 хвилин).

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.17 – синхронізація даних

Додаток для смартфонів

Завантажити

Вона підтримує утиліти для мобільних пристроїв на базі Android, IOS і Windows Phone. Завантажити можна безкоштовно в офіційному магазині:

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.18 – сторінка в Google Play

Інтерфейс мобільного та десктопної версії має ідентичний функціонал, який відмінно адаптований для російськомовних користувачів. Зовнішній вигляд розташування іконок в мобільному додатку трохи відрізняється. Це дозволяє зручніше зробити величезну кількість функцій більш зручними для використання на невеликому екрані телефону.

З мобільним додатком ви зможете:

 • Вмістити всі нотатки, файли і нагадування в електронному блокноті;
 • Не забути записати важливі речі, перебуваючи в метро, пробці або на ходу;
 • Створювати списки і викреслювати виконані завдання;
 • Зберігати дані браузера для їх перегляду офлайн;
 • Створювати робочі переговори і ділитися документами з друзями.

Читайте також:

Топ браузерів 2017 року: кращі програми для роботи в інтернеті

Який Інтернет краще підключити для дому. Огляд всіх можливих варіантів

Яндекс.Календар: як використовувати онлайн-сервіс для планування особистого часу

Сервіси Google Play: Рішення всіх помилок

Розширення Web Clipper

Завантажити

Користувачі можуть зберігати цікаві матеріали з інтернету прямо в свій аккаунт.

Ця функція можлива завдяки розширенню Web Clipper, яке можна завантажити магазинах розширень для браузерів Opera, MS Edge, Chrome, Firefox, Safari.

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.19 – завантаження розширення для браузера

Щоб зберегти веб-сторінку в електронний блокнот, клікніть на іконці розширення. Потім виберіть версію для збереження та ім’я блокнота. Натисніть на «Зберегти».

Знайомство з Evernote — що це за програма і в чому секрет її популярності?

Рис.20 – приклад роботи з Web Clipper

Тематичні відеоролики: