ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ СТІН І ПІДЛОГИ

Сучасні виробники автомобілів в боротьбі за клієнта і спробі знизити ціну на свою продукцію намагаються заощадити на елементах, які не позначаються на ходових якостях автомобіля і його безпеки, наприклад, на шумоізоляції. Якісно зробити шумоізоляцію в автомобілі варто навіть власникам моделей з преміального сегмента ринку, так як при найближчому розгляді виявляється, що встановлені на заводі заходи залишають бажати кращого. Хочемо порекомендувати шумоизоляция стен в квартире

Чим корисна установка шумоізоляції
Вона дозволяє зробити роботу автомобіля менш помітною в салоні у всіх режимах його використання. Цей плюс є вирішальним для всіх власників транспортних засобів, які люблять слухати музику або просто подорожувати в комфорті і тиші. Якісна шумоізоляція дозволяє говорити в салоні під час руху не підвищуючи голосу. Зниження вібрації і шуму знижує втому водія при русі на далекі відстані.
Любителі музики оцінять чисте звучання акустики в салоні свого авто після того, як була проведена установка шумоізоляції. Вся музика залишається в обсязі салону і навіть дверний динамік починає звучати краще, так як його звук залишається в двері і не йде назовні.
Матеріал поглинає не тільки шум, але і холодні і гарячі потоки повітря. Тобто дозволяє прибрати протяги, зробити салон тепліше або прохолодніше, утримуючи знаходиться в ньому повітря. Особливо помітний цей корисний ефект на великій швидкості.
Робить кузов більш міцним і жорстким.
Допомагає кузову протистояти корозії. Якщо матеріал встановлений за всіма правилами, тобто всі поверхні були очищені, знежирені і прикатани, то між ними утворюється міцна зчіпка, яка не дає волозі і повітрю впливати на внутрішню частину кузова. В такому випадку іржа може розвиватися тільки всередині металу, якщо там вже є її сліди, але не з’являються її вогнища зовні.
Прибираються всі скрипи пластикових елементів салону, так як після проведення шумоізоляції всі його пластикові елементи стають більш щільно один до одного.
Які мінуси має шумоізоляція авто
Шумоізоляція авто має і свої мінуси:

Інтер’єр може отримати пошкодження, так як необхідно зняти і потім поставити на місце всі елементи внутрішньої обробки. В даному процесі деякі з них можуть постраждати з необережності працівників сервісу.
Деформуються деталі. Якщо неправильно підібрати товщину матеріалу і його тип, то деякі деталі салону можуть не стати на своє місце.
Розвивається корозія. Якщо встановити шумоізоляцію неправильно, то під проклеєними шарами буде накопичуватися вода, що зробить процеси корозії більш інтенсивними.