Як приєднається до партнерської програми паріматч

2-23-2021

партнерская программа Parimatch

Букмекерська партнерка паріматч (parimatch) працює під егідою відомого бренду під ім’ям pmaffiliates і пропонує оплату по ревшарі від 20 до 50%, а також фіксована оплата по сра за депозити. Також хочемо вам порекомендувати.

Тривалий карантин і подальше за ним час дуже добре показали, що профіт в сфері гемблінг і беттінга не тільки не впав, але і багаторазово виріс. Людям треба кудись дівати свій стрес, ось і йдуть вони зливати свій азарт в онлайн.

Благо зараз партнерських програм і тематичних cpa мереж безліч.

В даному випадку це пряма партнерка від parimatch, що працює під першим цупіс, діяльність якого відповідає закону ” про банки і банківську діяльність» (відповідно до статті 14.2 закону «про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор»).

Чим це добре для гравців: безпекою і спокоєм в плані демонстрації податків, які в даному випадку доведеться платити офіційно. Оскільки все більше притискають, то такий спосіб заробітку на беттінге в легальних бк, як паріматч, користуються все більшою популярністю. І максимум довіри відомому імені, звичайно.

Бренд є офіційним партнером UFC, безліч світових зірок спорту і команд є його Амбассадор: Сестри Шевченко, Петро Ян, Катерина Гамова, Андрій Тихонов, Арман Царукян, Баста … А також … – Конор МакГрегор!

Їдемо далі

Географія-снд (росія, україна і т.д.) + танзанія + бразилія + нігерія.

Причому україна – топ-1, росія – топ-2 по конверсії.

Скільки можна заробити на беттінгу в паріматч:

• ревшара від 20 до 50%

• сра-від 20$ – індивідуально, за погодженням з саппортом.

У букмекерській партнерці паріматч діє окрема лінія на кіберспорт, який злетів на пік своєї популярності через карантину. Тому в числі амбасадорів є і кіберспортсмени: данило» zeus ” тесленко, mrs. Marple і resolut1on.

Працює партнерська програма бк паріматч на тій же платформі, що і

Адмінка аскетична і проста.

Вам необхідно перейти в ” трекінгові посилання» і натиснути на кнопку «отримати посилання», після чого вибравши потрібні вам формати і розміри.

При наявності декількох кампаній посилання будуть виводитися в “загальному списку”. Відстежити поточну стату можна у відповідних пунктах.

Креативи в букмекерській партнерці є в статиці і гіфки.

Мінімальна сума – 100 доларів.

періодичність виплат-1-2 рази на місяць.