GPS трекер

2-25-2020

not found
Функції стільникового телефону: двосторонній голосовий зв’язок, телефонна книга на 20 номерів, 4 кнопки швидкого дозвону по заданих номерах. GPS трекер TR – 206 підтримує стандарти GSM / GPRS / SMS для передачі даних і голосу.
Також хочемо вам порекомендувати VITEX®
Трекер обчислює координати, швидкість і напрямок супутникової системи GPS і відправляє звіти про них по каналах GPRS або SMS. При цьому GPS трекер TR – 206 володіє функціями мобільного телефону. GPS трекер виконаний у зручному мініатюрному чорному корпусі, оснащений екраном, кнопками виклику, відбою і управління. Корпус зручний для повсякденного носіння. Трекер TR – 206 готовий до роботи відразу після покупки, але для бажаючих він має безліч налаштувань, які легко конфигуририровать при підключенні до комп’ютера, через меню трекера, а також і дистанційно, через SMS або GPRS команди.
На GPS трекер TR – 206 можна зателефонувати і або послухати обстановку, або поговорити з користувачем трекера, наприклад, при спрацюванні тривожної кнопки SOS. Корисна функція трекера TR – 206 — вбудований резервний буфер. При відсутності мережі GSM трекер TR – 206 не втрачає точки, а зберігає їх у резервному буфері. При поверненні в зону дії мережі він передає накопичені дані на сервер. Це забезпечує відображення всього маршруту слідування трекера навіть при слабкому покриття стільникової мережі. GPS трекер TR – 206 є датчик руху (вибродатчик). При налагодженому економічному режимі трекер може вимикати GPS модуль і передачу точок в стані спокою (наприклад, під час шкільного уроку). Функції трекера активуються і він починає передавати інформацію про своє розташування при спрацьовуванні датчика вібрації, тобто коли об’єкт почав рух.
Ви отримаєте серйозну знижку в порівнянні з роздільним покупкою трекера та річного обслуговування на цьому або іншому сервері. Щоб підключити GPS трекер TR – 206 до іншого сервера моніторингу транспорту, достатньо, змінити адресу сервера моніторингу однієї SMS-командою, або з комп’ютера (з ОС Windows) через USB з’єднання. При необхідності GPS трекер TR – 206 може використовуватися в автономному режимі, без підключення до мережі GSM. Трек можна завантажити на комп’ютер, підключивши трекер USB кабелем. Ви можете задавати дозволені або заборонені зони безпосередньо в трекері. При перетині кордонів зон трекер відсилає SMS – повідомлення. Більш зручно, втім, для використання функції гео – зон підключити трекер до сервера GPShome. Впровадження системи моніторингу має масу особливостей і нюансів і немає кращого способу розібратися, ніж особиста зустріч і знайомство з програмою.