Сценаристи “залишитися в живих” зізналися, що хотіли б закінчити серіал раніше

22

Сценаристи 6-го (заключного) сезону lost кажуть, що вони не шкодують про те, що закінчили серіал, але хотіли б зробити це раніше. Створений джей джей абрамсом, деймоном лінделофом і джеффрі лібером, серіал розповідає про пасажирів рейсу 815, що вижили, компанії oceanic airlines. Острів, здається, має дивний зв’язок з усіма вижили, і їх життя розкривається протягом усього сюжету.культовий телесеріал нульових lost тривав 6 сезонів і налічує 121 серію. За стільки часу в ньому знялася величезна кількість зірок (йен сомерхолдер, мішель родрігес, джош холлоуей, деніел де кім і ін.), багато з яких згодом успішно реалізували себе в інших проектах.

Під час свого виступу на the storm podcast лінделоф сказав, що, незважаючи на постійне накопичення нерозгаданих таємниць від епізоду до епізоду, сценаристи знали, що lost закінчиться на шостому сезоні. За його словами, команда прийняла це рішення досить давно, в середині 3-го сезону, і вони не шкодують, що закінчили його саме на 6-му сезоні. Лінделоф зізнався, що сценаристи хотіли б піти іншим шляхом і закінчити серіал раніше.

з нашого боку ніколи не було ніякого жалю. Не було такого моменту, щоб ми подумали: “о, може бути, варто зробити сьомий сезон”. Навіть навпаки, ми хотіли закінчити його на п’ятому.