Просування сайту

4-2-2020
Якісне просування сайтів. Основні принципи та рекомендації

Для отримання великого обсягу трафіку при мінімальних витратах. все більше наших клієнтів вдаються до seo просування свого сайту. Нижче ми опишемо алгоритми роботи, порядки надання та типи звітів, терміни просування і їх вартість.
Як ми будемо просувати Ваш сайт. Проводимо технічну оптимізацію, усуваємо наявні проблеми на сайті, які заважають просуванню. Кожен місяць Ви отримуєте список звітів по просуванню Вашого сайту. Коротке резюме за підсумками місяця і звітів, рекомендації щодо покращення функціоналу сайту. Завдяки релевантних запитам і створеному нами якісного контенту сайту, Ваш сайт вийде в топ пошукових систем. Також хочемо вам порекомендувати ознайомитися з нашими послугами, цены на сайте 

Завдяки грамотному просування вартість відвідувань буде нікчемна в порівнянні з тим же Яндексом. У випадку з СЕО відвідуваність постійно зростає і з часом, в місяць Ви будете отримувати набагато більше відвідувачів, ніж Уявіть скільки Ви заощаджуєте в перспективі, коли сайт стане відвідуваним і буде залучати від 2- 3- 5 тисяч відвідувачів в місяць.
Ми активно стежимо за тим, щоб сайт відвідували тільки зацікавлені в продукті відвідувачі. Отфільтровуемо непотрібні запити і в разі необхідності вживаємо заходів.
В сучасних реаліях гарантувати конкретну позицію сайту за певним запитом стало неможливо, оскільки алгоритми пошукових машин змінилися і в першу чергу враховують поведінки конкретного користувача в пошуковій видачі.

Іншими словами при однаковому запиті, у різних користувачів різні сайти потраплять в ТОП. Тому ми націлені на більший приріст трафіку, які потрапляють під поняття «цільовий». І результат нашої роботи легко проварити за звітами, які ми надаємо, або ж самостійно на сайтах таких як Яндекс. Даний Пакет пакет підійде будь-яких проектів і його вартість формується в залежності від конкурентності запитів і самої ніші в цілому.
Пакет Цей пакет просування підійдуть для великих проектів. Тут оплата формується по трафіку і конкретним запитам. Вартість розраховується індивідуально і відповідно до конкретної мети просування. Оплатити разом від 6 місяців просування і отримати знижку 20% на всі оплачені місяці.