Що таке експрес в ставках на спорт?

11-14-2019

Як зробити експрес-ставки?

Як правильно робити ставки експрес?

Чи вигідно ставити на експреси в букмекерських конторах?

Експрес-ставка — це ставка на ряд не пов’язаних один з одним результатів. Експрес перемагає тільки тоді, коли всі результати в ньому перемагають, а якщо програє хоча б один результат, то програє весь експрес.

У середовищі тіпстерів експрес-ставки ще носять назву “паровоз”. При цьому дуже небагато гравців чітко розуміють всю корисність експреса і з власної жадібності набивають в «паровоз» як можна більшої подій. Тоді спрацьовує дуже просте правило, що ймовірність програшу експреса зростає з кожним доданим новим результатом. Так, набравши в паровоз десять подій, гравець дуже швидко втрачає свій експрес, так як один з випадків програє, а тому і весь «паровоз» сходить з рейок. А самі ставки на спорт краще робити на сайті https://stavki-sport.com.ua/, адже тут у вас є усі шанси на перемогу.

Експрес може складатися з 2 ставок і більше. При цьому остаточний підсумок експреса розраховується шляхом перемноження ставок коефіцієнтів результатів, зазначених в експресі.

Приклад

Наприклад, в експресі беруть участь три результати зі ставками 1.2, 1.5 і 1.7. При ставках без застосування експреса гравець може отримати в підсумку суму з 0.2, 0.5 і 0.7, що складе 1.4 одиниці. В умовах експрес-ставки такий виграш буде вже іншим: 1.2×1.5×1.7=3.06 — саме цей коефіцієнт буде у експреса, а тому чистий виграш гравця складе 2.06.

Прогнози на перемогу в хокеї, баскетболі з урахуванням овертайму

Обидва види спорту динамічні, не завжди передбачувані і вельми популярні як у букмекерів, так і у гравців. Мабуть, головною відмінною рисою хокею і баскетболу є велика кількість зустрічей, закінчуються внічию і переходять в овертайм.

Ставки на перемогу однієї команди в баскетболі з урахуванням овертайму
Всі гідні букмекерські контори пропонують даний вид ставок. Коефіцієнти в ставках на перемогу в овертаймі трохи нижче, ніж на перемогу в основний час, оскільки передбачають своєрідну страховку для гравця в разі нічийного результату в матчі.

Як обчислити матч, який може закінчитися в овертаймі? Адже, наприклад, в баскетболі нічиї — це рідкість, згідно зі статистикою так закінчується менше 10% всіх матчів. На жаль, універсальних рецептів немає, вам допоможе статистика грають команд і власний досвід.

Ставки на перемогу однієї команди в хокеї в овертаймі
Лінію на перемогу в матчі з урахуванням овертайму в хокеї букмекерські контори виставляють за таким же принципом, як і в баскетболі. Хокей, так само як і баскетбол, гра швидка і результативна. Багато залежить від тактики, яку вибирають наставники команди на матч з конкретним суперником. Нічийних результатів у хокеї нітрохи не менше, ніж у футболі, і ставка на перемогу команди в овертаймі — непоганий спосіб страховки для беттера.

Так само як і в баскетболі, на хокейний матч можна ставити в лайв або до початку матчу. Гравцеві слід звернути увагу на правила букмекерських контор, деякі поділяють ставки на перемогу в овертаймі і перемогу в серії булітів. Ці особливості варто враховувати при виборі букмекерської контори і уважно читати правила БК перед реєстрацією.

Ставки на перемогу у матчі з урахуванням овертайму користуються популярністю серед гравців, сам вид ставок не дуже складний для розуміння і дозволяє при великих ставках підстрахуватися при несподіваному результаті.