Як вибрати чехол для телефону

8-6-2018

Як вибрати чохол для телефону? Необхідно знайти баланс між практичністю чохла і його елегантністю. Подумати над тим, як він буде використовуватися у повсякденному житті. Яке враження ви хочете справити на оточуючих? Телефон з’являється в руках людини частіше, ніж сумочка, годинник або прикраси. Смартфон обов’язково кинеться в очі роботодавцю, друзям або родичам. Тому чохол для телефону – це продовження іміджу. Рекомендую посмотреть чехол для телефону

Рада! Щоб уникнути складних рішень, виберіть кілька чохлів і міняйте їх залежно від ситуації.

Знайти підходящий варіант складно із-за безлічі моделей, матеріалів і виробників, яким ви довіряєте. Кілька корисних порад, оглядів і рейтингів допоможуть вам. Зіставте список характеристик чохла, щоб визначитися який буде найоптимальнішим.

Захист корпусу від пошкоджень
Цей критерій відображає саму суть: навіщо купувати чохол для телефонів. Це фактор збереже «улюбленця» і вкладені в нього кошти. Чохол – відмінний спосіб продовжити життя смартфона і даних всередині.

Захист включає в себе протиударні властивості, перешкода потрапляння пилу і вологи. Багато чого з цього досягається властивостями гаджетів, але посилити її не завадить. Тіло людини справляється з холодом і спекою, але без одягу воно зношується швидше. Чохли – це захисна одяг телефону.

2 типу захисту телефону
Повна – передбачає всебічне огорожу телефону від пошкоджень різного типу (книжка, фліп). В характеристиках чохла використовуються поняття: протиударні, водонепроникні. Закриті чохли викликають незручність в процесі використання. Їх постійно доводиться відкривати.

Часткова – залишає деякі частини телефону відкритими, тому ймовірність пошкоджень вище (бампер, накладка). Більше можливостей для маневрів з телефоном. Він завжди готовий до експлуатації.

Форма чохла для телефону
Даний критерій допоможе розібратися: які чохли для телефону краще, з точки зору дизайну. Кожен виробник чохлів намагається випустити як можна більше модифікацій, тому знайти якісну модель буде легко.

Далі невеликий огляд найпоширеніших моделей чохлів.

Бампер
Головна прикраса телефону – це логотип фірми виробника і унікальний дизайн. Бампер підкреслить гідність і захистить від пошкоджень корпус телефону. Він закриває бокові сторони гаджета. Отвори на чохлі враховують особливості моделі телефону. Залишаючи відкритою лицьову та тильну сторону смартфона. Поширені матеріали: метал, силікон, пластик, дерево. У металевих бамперів передбачена внутрішня м’яка прокладка.

Перш ніж купити чохол перевірити на сумісність з моделлю телефону. Для бампера – це принциповий фактор. Якщо він не підійде по розміру, то використовувати його просто неможливо.