Як вибрати Відеореєстратор?

5-30-2019


Відеореєстратори, які сьогодні використовуються в більшості автомобілів, служать для спостереження за дорогою і фіксування цих даних. За допомогою цього пристрою можна відобразити обставини поїздки, конфлікти, розмови з представниками поліції, а також протистояти угону автомобіля. Щоб апарат максимально точно і надійно виконував свої функції, потрібно ознайомитися з основними його характеристиками видеорегистратора Playme VEGA

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРА

дозвіл;
кут огляду;
швидкості запису;
обсягу пам’яті.
Дозвіл камери вважається одним з найважливіших параметрів, оскільки відповідає за якість і деталізацію картинки. При дозволі HD ви зможете розглянути всі предмети в кадрі і розібрати деякі деталі, а при Full HD з’являється можливість побачити розмітку, знаки та номери автомобілів. Також при гарній деталізації можна розглянути особи людей. Якість Super HD дозволяє

масштабувати відео. Багато пристроїв стискають відео, яке відправляється в архів.

Швидкість запису говорить про те, скільки кадрів в секунду робить реєстратор. При 3-5 кадрах в секунду ми отримаємо відео, на якому предмети рухаються ривками, а плавний рух відбувається при зйомці від 10 кадрів в секунду. Моделі зі швидкістю 20-30 кадрів в секунду дають якісне і чітке відео, але потреба в ньому є далеко не завжди.

Кут огляду говорить про те, яка ділянка дорожнього полотна опиниться в кадрі. Щоб в поле зору реєстратора потрапили сусідні смуги і узбіччя, кут повинен становити не менше 120 градусів по горизонталі і 145 по діагоналі. Чим вище дозвіл пристрою, тим більше місця знадобиться для збереження матеріалу.

КОНСТРУКЦІЯ І КРІПЛЕННЯ
Сьогодні існують відеореєстратори самих різних видів, серед яких виділяють такі конструкції:

стандартний;
модульний;
дзеркальний;
гібридний.
Стандартний варіант являє собою єдиний корпус з камерою, блоком управління і екраном. Це компактний пристрій, для якого достатньо одного проводу живлення. Екран може бути складним. В модульній системі камери і блок управління з дисплеєм знаходяться окремо. Таким чином, пристрій стає менш помітним, але більш дорогим. Крім того, воно вимагає декількох проводів харчування.

Відеореєстратор в формі дзеркала заднього виду — теж вдалий варіант, який не закриває огляд водієві. Апарат маскується під штатним дзеркалом, тому в інших обставинах його використовувати не вийде. Гібридні пристрої об’єднують в собі реєстратор, а також навігатор або екшн-камеру. Це багатофункціональний варіант, вартість якого вище середньої.

Апарат може кріпитися за допомогою вакуумної присоски, яка дозволяє швидко знімати і переміщати його в потрібному напрямку. Також для установки приладу може використовуватися двосторонній скотч. В такому випадку реєстратор буде залишатися на одному місці.

Встановлювати його слід таким чином, щоб він не заважав огляду. Поворотний механізм сприяє комфорту використання камери і дозволяє знімати не тільки дорогу, але і те, що відбувається з інших сторін від водія.

Серед корисних функцій відеореєстратора ви знайде датчик удару, який змушує пристрій включиться, якщо авто зазнало удару. Таким чином, можна зафіксувати момент аварії чи події, які відбуваються з машиною під час відсутності водія.