Як вибрати якісний хостинг для сайтів

10-11-2019

Как выбрать качественный хостинг для сайтов
Довірте свій сайт одного з найбільших хостинг – VPS в США Лос Анджелес.

Як правильно вибрати якісний хостинг. Підібрати хороший хостинг це не просте завдання. На ринку Українського хостингу зараз присутні більше двох десятків компаній, на сайтах яких написано, що вони надають послуги хостингу. Звичайно ж кожна з компаній буде у себе на сайті писати про те що вона надає . Це ніяк не характеризує швидкість завантаження сайту, оскільки такий файл «віддається» не з хостинг – сервера, на якому розташований сайт і він статичний.

Тому якщо хостинг – провайдер дає можливість тестувати послугу, обов’язково додайте сайт і перевірте як він буде відкриватися. З використанням WHOIS перевірте дату реєстрації домену. Природно, якщо домен зареєстрований один – два роки тому, компанія ще молода і не має великого досвіду. Найчастіше вибір хостингу починається з пошуку відгуків в інтернет. На жаль на даний момент PR в інтернет набрав велику масовість, тому часто негативні відгуки формуються конкурентами. Так само не забувайте що людина з великим задоволенням буде писати в інтернеті негатив, ніж дякувати хостинг компанію. Це відноситься як до позитивних, так і негативних відгуків. Якщо у Вас є знайомі, які вже використовують послуги хостингу дізнайтеся їх думку про їх хостинг – провайдера. Вибирайте хостинг по регіону розташування Вашої цільової аудиторії.

Саме там буде найбільш швидкий доступ у Ваших користувачів. Якщо компанія є власником дата – центру, в якому розташовані її сервера, це є позитивним фактором, оскільки говорить про розмір компанії, а так само про можливості оперативно відреагувати на проблеми, що виникають. Не варто вибирати найдешевший хостинг або хостинг під девізом «безлімітний хостинг всього за 1 у. в місяць», як правило це до добра не приводить. Таке пише або молода компанія, яка прагне якомога швидше набрати клієнтів, і надалі ризикує не впоратися з їх кількістю, або студент, який шукає додатковий заробіток. Бажаємо Вам удачі в виборі хостингу, і пам’ятайте, що хороший хостинг буде з Вами багато років ). Статті по темі: Як стати нашим клієнтом. Як правильно звертатися в службу підтримки. Як правильно вибрати якісний хостинг.