Як вибрати ігрову приставку

3-24-2021
 

Яку ігрову консоль вибрати для дитини в подарунок?

Поки всі захоплені playstation 5 і xbox series x, ми вирішили згадати про більш доступних консолях: адже дитині не так важливі 120 fps і перспективні 4к.  Так що необов’язково витрачати великі гроші, щоб доставити коханому чаду задоволення. Також хочемо вам порекомендувати https://zakupka.com/t/igrovye-pristavki-4219/ ігрові приставки.

Яку ігрову консоль вибрати для дитини?

Діти часто просять своїх мам і тат купити їм ігрову приставку. Звичайно, всім батькам хочеться порадувати улюблене чадо, але виникає безліч питань: яку консоль купити, щоб вона не вдарила по сімейному бюджету, була безпечною, довговічною і приносила не тільки радість, але і користь дитині?

На що звернути увагу?

Якість матеріалів і збірки, ергономічність, наявність великої кількості дитячих ігор, включаючи рухливі і розвиваючи, функція батьківського контролю-ось, мабуть, самі основні моменти, на які варто звертати увагу при виборі приставки. “а як же ціна?”- запитаєте ви. Так, ціна має значення, але при цьому не варто ставити її на чільне місце.

При виробництві дешевих портативок часто використовується пластик не найвищої якості-він, як правило, погано пахне і може містити токсичні речовини. Крім цього, на таких консолях встановлені ігри 30-річної давності — природно, не ліцензійні і часто навіть не перекладені на мову. Навряд чи вашій дитині буде цікаво в них грати. До того ж виробники не морочаться питаннями ергономіки: грати на такому диво незручно, в кистях і пальцях з’являються хворобливі відчуття.

При цьому не варто вдарятися в іншу крайність — купувати дитині наворочені приставки останнього покоління. Коштують вони дорого, та й новомодні технології типу 4к і hdr в дитячих іграх не так критичні. З яких моделей варто вибирати?

Звичайно ж, з моделей від відомих брендів. Це sony, microsoft і nintendo. Всім нашим вимогам консолі цих компаній відповідають. Нижче ми зібрали пропозиції, найбільш цікаві з точки зору якості і ціни.

Nintendo switch

На наш погляд, найбільш підходяща модель для покупки. Грати на ній буде цікаво не тільки дітям, а й дорослим — відмінний пристрій для проведення спільного, сімейного дозвілля.

Тип: гібридна. Грати можна і на телевізорі, і в мобільному режимі. Сама консоль оснащена дисплеєм. Її можна взяти з собою в дорогу або в подорож.

Ігри. Ns має одну з найбільших ігрових бібліотек, тут ви знайдете безліч ігор, придатних для дітей (і головоломки, і настолки, і рухливі ігри, в які весело і цікаво грати всією сім’єю). Ігри барвисті, мультяшні і пропонують глибокий і різноманітний геймплей. Дають можливість або безпосередньо змушують рухатися і включати голову. Наприклад, в 1-2 switch можна битися у віртуальному боксерському поєдинку або змагатися один з одним в бігу.

Аксесуари. Для більшості ігор використовуються входять в комплект контролери joy-con (вони використовуються в багатьох активних іграх). Їх купувати окремо не доведеться.

Якщо ж ви хочете розширити можливості приставки, можна придбати, наприклад, набір ring fit adventure, за допомогою якого можна в ігровій формі виконувати фізичні вправи: присідати, робити махи руками і здійснювати інші дії

Ще один цікавий вид аксесуарів-набори nintendo labo. Це конструктори з картону, до частин яких кріпиться як сама консоль, так і джой-кони. Набори labo включають в себе окремі деталі картону, картридж з грою і інструкцію по збірці. Процес складання набору розвиває у дитини моторику і фантазію, а сама гра дарує яскраві враження.

Набори labo бувають різні: асорті, роботи та інші.

Батьківський контроль: все за класикою-можемо налаштувати допустимий час гри, обмеження за віковим рейтингом і т.д. Налаштовується за допомогою спеціального мобільного додатку.