Як вибрати штучну сосну

11-24-2021

сосна от производителя

Як вибрати штучну ялинку на новий рік

Новий рік і різдво зовсім вже скоро, і з кожним днем все більше відчувається передсвятковий настрій: багато поспішають припасти подарунки для близьких, прикрасити будинки і, звичайно ж, вибрати ошатну і пухнасту новорічну сосну або ялинку. Також хочемо вам порекомендувати купити штучну ялинку в інтернет магазині Rattwood.

Однак якщо ви не бажаєте губити природну лісову красуню заради двох тижнів у вашій квартирі, тоді варто звернути увагу на штучну ялинку. Купивши імітацію живого дерева, ви будете забезпечені головним атрибутом зимових свят на кілька років, і вам не доведеться щороку витрачати час і гроші на придбання ялини.

Як вибрати штучну ялинку на новий рік

1. Насамперед потрібно визначитися з розміром їли – її висота повинна відповідати параметрам приміщення, в якому буде стояти новорічна красуня. Для домашнього користування сучасні виробники пропонують як маленькі 30 – сантиметрові ялинки, так і великі-висотою до двох метрів і більше.

2. Не забувайте, що коли свята залишаться позаду, вам потрібно буде скласти штучну сосну і подумати, де вона буде зберігатися до наступної зими. Тому при виборі новорічного дерева необхідно враховувати тип його збірки. Наприклад, зонтична конструкція ялинки дуже зручна в експлуатації, проте таке штучне дерево займає досить багато місця в квартирі. Також існує варіант збірки, при якому ялинка повністю розбирається на гілочки і складається в спеціальну коробку.

3. Якість ялинки можна перевірити, провівши рукою проти “зростання” голок – в ідеалі вони повинні миттєво розправитися і знайти колишній вигляд. Короткі голки на гілках штучного дерева можна просто посмикати, щоб упевнитися, що вони не обсипаються.

4. Сьогодні в супермаркетах можна знайти штучні сосонки, а також ялиці, ялинки з шишками або іграшками, припорошені снігом. Хвоя може бути не тільки вічнозеленого і смарагдового відтінку, але і срібного, золотого, білого, синього або інших кольорів.

5. Штучна ялинка може бути з вбудованим підсвічуванням (різнобарвною або монохромної), при цьому лампочки підвішуються у вигляді гірлянди або вбудовуються прямо гілки.

6. До використання гірлянд потрібно ставитися з обережністю, так як вони можуть спалахнути, тому при покупці штучної ялинки, упевніться, що вона виготовлена з вогнетривких матеріалів. Якісні замінники живих сосен виробляються з додаванням антипіренів (це речовини, що перешкоджають загорянню).

7. Один з популярних варіантів-ялинка з плівки ПВХ, яка виглядає цілком природно, також можна придбати лите пластмасове деревце, проте його вартість буде вище.

8. При виборі ялинки не забудьте зажадати у продавця сертифікат якості, якщо його немає, то швидше за все, ялинка виготовлена з порушеннями технічних вимог і містять в своєму складі шкідливі для здоров’я хімічні матеріали.

9. Що стосується ціни штучної ялини, то на неї впливає багато факторів, перш за все – це країна виробника (наприклад, німецька та італійська сосна штучна буде коштувати дорожче, ніж ялина, виготовлена в Китаї). Також ціна залежить від наявності додаткових аксесуарів – шишок, іграшок, штучного снігу або вбудованих гірлянд.

10. Разом з ялинкою ви можете придбати спеціальний імітатор запахів, якщо хочете, щоб штучна ялина пахла хвоєю, подібно живому лісовому дереву. Ялинку потрібно просто окропити засобом, щоб отримати ефект хвойного дерева в квартирі.

Штучні ялинки практичні і економічні, вони позбавляють вас від необхідності щороку купувати зелену красуню і збирати після свят з килима опалу хвою. Однак, щоб таке дерево прослужило вам довго, незмінно даруючи святковий настрій, необхідно знати, яка штучна ялинка краще.