343 industries переробила радар в halo infinite за відгуками фанатів

89

Підтверджуючи зміни в новому блозі на сайті halo waypoint, команда заявила, що хоча вони знали, що новий зовнішній вигляд halo infinite “буде здаватися іншим”, відгуки гравців, які провели час з попереднім технічним тестом в останні тижні, спонукали внести зміни. Гравці можуть очікувати, що зміни будуть готові до наступного публічного тесту.

бойовий сенсор, або радар, розташований в лівому нижньому кутку інтерфейсу, працює за іншими правилами, ніж в попередніх іграх halo. Він відображає ворогів тільки тоді, коли вони біжать або стріляють, що більше відповідало “стежить за погрозами” в halo 5. Ми знали, що ця реалізація буде відчуватися по-іншому, можливо, навіть трохи суперечливо, тому ми хотіли якнайшвидше отримати відгуки про неї в рамках попереднього технічного тесту

“хоча деякі оцінили новий підхід, ми виявили, що більшості гравців не вистачає старих властивостей у соціальних матчах”, – йдеться в оновленні. – “ми оновили радар, щоб він став більше схожий на старий датчик руху і показував всі пересування, крім ходьби в присіданні, і повинні підготувати його до тестування в наступному польоті. Обов’язково стежте за ним і дайте нам знати, як він працює!”.