Інструкція: Підключити телефон до телевізора — улюблені фото на екрані телевізора

7

Якщо ви шукаєте підключити телефон до телевізора — значить ви потрапили за адресою.

Причин для створення каналу передачі даних між телефоном і телевізором може бути кілька: комфортне відвідування інтернет-ресурсів, перегляд фільмів, фотографій або демонстрація презентацій.

Зміст:

На сьогоднішній день існує досить багато способів вирішення цієї задачі, в силу відсутності єдиного стандарту.

Всі вони так чи інакше прив’язані до певних інтерфейсів і протоколів передачі даних, і використовують проводове (USB, HDMI, MHL, SlimPort) або бездротове з’єднання (Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Miracast).

У даній статті ми торкнемося лише найбільш поширених способів підключення телефону до телевізора і почнемо з провідних підключень на увазі їх широкого розповсюдження.

Підключити телефон за допомогою USB-інтерфейсу

Більшість сучасних телевізорів мають USB-порти, тим самим надаючи широкі можливості для підключення різноманітних USB-девайсів, в т. ч. і смартфонів.

При такому приєднанні смартфон визначається як USB-накопичувач (тобто як звичайна флешка), і ми отримуємо доступ до відео і файлів зображень, які зберігаються на карті пам’яті телефону.

Такий спосіб підійде, якщо необхідно вивести на великий екран тільки відео і фотографії, для показу презентацій та веб-серфінгу його не використовують.Інструкція: Підключити телефон до телевізора — улюблені фото на екрані телевізора

Всі смартфони в комплекті мають кабель-перехідник з Мікро-USB USB, який використовується для зарядки і передачі даних.

Для підключення необхідно з’єднати 2 пристрої між собою і, в разі необхідності, вказати, що смартфон буде використовуватися в режимі USB-накопичувача.

Переваги такого способу — доступність на увазі широкого поширення USB-інтерфейсу, а недоліком можна вважати обмежену функціональність без можливості виведення картинки зі смартфона на екран телевізора.

Читайте також:

Смартфони з екраном 6` й більше: огляди 13 кращих моделей

Рейтинг китайських смартфонів 2017 – огляд найновіших фаблетов

Кращі смартфони 2017 року вартістю до 20000 рублів

Підключити телефон з допомогою HDMI-інтерфейсу

Даний тип підключення компенсує недоліки з’єднання за допомогою USB-інтерфейсу, що дозволяє виводити зображення (а не тільки відеофайли) зі смартфона на дисплей телевізора, відображаючи все, що відбувається на дисплеї смартфона.

Недолік в тому, що не всі смартфони мають HDMI-інтерфейс, тому для під’єднання необхідно придбати спеціальний адаптер або перехідник.

Після з’єднання в телефоні необхідно вибрати режим роботи в якості медіа-пристрої, а в телевізорі через HDMI-інтерфейс.

Інструкція: Підключити телефон до телевізора — улюблені фото на екрані телевізора

Переваги такого підключення — повноцінне використання телевізора для різних завдань, а не тільки для програвання відео на великому екрані.

Зображення транслюється без затримки, яка може виникати при використанні бездротового з’єднання, про який ми поговоримо трохи пізніше.

До мінусів такого способу можна віднести необхідність наявності HDMI-інтерфейсу в смартфоні, або, при його відсутності, необхідність покупки додаткових адаптерів або перехідників.

Підключити телефон за допомогою Wi-Fi

Підключення телефону через Wi-Fi вигідно відрізняється від двох попередніх способів, т. к. не вимагає кабелів, а передача інформації виконується, що називається по повітрю.

Варто відзначити, що сьогодні багато виробники техніки намагаються піти від провідної передачі даних або відтіснити на другий план.

Для з’єднання пристроїв без проводів, ТВ повинен мати вбудований Wi-Fi модуль, а на телефоні — встановлена одна з програм для управління телевізором.

Всі програми абсолютно безкоштовні і ви можете легко знайти їх на AppStore або Google Play.

Інструкція: Підключити телефон до телевізора — улюблені фото на екрані телевізора

Здійснити підключення між смартфоном і плазмою можна або через маршрутизатор (роутер), або безпосередньо без застосування сторонніх пристроїв, використовуючи технологію Wi-Fi Direct.

При з’єднанні через маршрутизатор і виникненні проблем підключення необхідно переконається в знаходженні обох пристроїв в одній підмережі, включеному режимі UpnP маршрутизатора і налаштуваннях фаєрвола, при якому дозволено обмін трафіком між пристроями.

Після вмикання ТВ, на смартфоні запускаємо програму, яка сканує мережу на предмет доступних вузлів. При виявленні пристроїв, виконуємо підключення.

Важливо! Налагодження підключення з використанням технології Wi-Fi Direct, дуже схожа з налаштуваннями для передачі даних по Bluetooth і якщо ви хоч раз користувалися цією технологією, то без праці впораєтеся з налаштуванням Wi-Fi Direct.

При використанні технології Wi-Fi Direct, необхідно включити цей режим спочатку на смартфоні, потім на телевізорі.

Після включення режиму Wi-Fi Direct на телевізорі буде здійснено пошук всіх пристроїв, доступних для підключення в радіусі дії мережі.

Після сканування слід вибрати наш смартфон і виконати підключення, підтвердивши дію на обох пристроях.

Інструкція: Підключити телефон до телевізора — улюблені фото на екрані телевізора Інструкція: Підключити телефон до телевізора — улюблені фото на екрані телевізора

Переваги бездротового підключення — це простота і швидкість установки, відсутність кабелів.

Але до недоліків слід віднести той факт, що більшість телевізорів все ще не підтримують Wi-Fi стандарт.

Як і навпаки, телевізор, що підтримує таку технологію передачі даних, може вимагати Wi-Fi маршрутизатор.

Підключаємо смартфон до телевізора

В огляді я розповім вам про те, які можливості з’являються у вашого смартфона з HDMI перехідником.