Огляд Марін МАН

8-29-2020

Історія розвитку компанії  jobmarineman.com  починається з 2008 року. За цей час був пройдений нелегкий шлях від маленької компанії до великого крюінгового агентства.

Для становлення компанії була пророблена колосальна робота, що і дозволило вийти на високий рівень і завоювати репутацію надійного і професійного агентства:

  • підготовлений і сформований штат кваліфікованих фахівців;
  • напрацьовані важливі зовнішньоекономічні зв’язки;
  • сформована система обліку і контролю якості найманого персоналу для обслуговування суден іноземних роботодавців;
  • впроваджені нові управлінські рішення, які оптимізують процеси підбору персоналу та пошуку судновласників.

Сьогодні  співпрацює з 15-ма судновласниками по всьому світу і працевлаштовує моряків на хороших умовах. Крюинг з усією відповідальністю підходить до підбору співробітників і судновласників, що сприяє максимальної безпеки і благополуччя як бізнес-партнерів, так і моряків.

Здобувачі компанії проходять ретельний контроль, при цьому обов’язковою вимогою для надання робочого місця є: досвід на судні схожого типу від одного рейсу, медкомісія, знання іноземної мови, знання правил безпеки поведінки на судні. Судноплавні компанії, таким чином, отримують кваліфіковані кадри, згідно з усіма заявленим вимогам.

Інформація про компанію:

Компанія надає посередницькі послуги відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001: 2000 і змогла завоювати довіру у багатьох іноземних судновласників і моряків, які шукають надійну компанію.