Оренда екскаватора

9-23-2021

екскаватори

Оренда екскаватора

Оренда екскаватора -послуга, без якої вам не обійтися, виконуючи об’ємні земляні роботи, які передбачають виїмку ґрунтів. Оренда екскаватора допоможе вам і в тих випадках, коли вашої спецтехніки не вистачає для виконання поставлених завдань на об’єкті в строк. У великому парку спецтехніки нашоі компаній крім дорожньо-будівельної техніки, є також і землерийна техніка, за допомогою якої ви з легкістю виконаєте такі роботи як:

  • вирити котлован;
  • вирити траншеї;
  • розрівняти і спланувати земельні ділянки або будмайданчик;
  • за допомогою гідромолота (який навішується замість ковша) роздрібнити різні конструкції.
  • виконати навантажувальні роботи, використовуючи екскаватор замість оренди автокрана, наприклад при укладанні невеликих труб в відриті траншеї. Також хочемо вам порекомендувати https://www.skb.lviv.ua/ оренда екскаватора.

Замовляючи у нас послугу оренда екскаватораі, ви отримуєте техніку необхідної вам продуктивності і потрібного вам типу. Така послуга дуже вигідна і зручна тим, що для уривки траншеї, прокладки комунікацій, в тому числі і водних із закладкою труб, для навантаження ґрунту в самоскиди і виконання інших робіт немає необхідності в покупці спеціалізованої техніки, що супроводжується дорогим зберіганням, утриманням і технічним обслуговуванням екскаватора. У нашому штаті працюють найдосвідченіші і професійні машиністи зі стажем роботи від 10-ти років, тим самим замовляючи у нас спецтехніку, ви отримуєте не тільки надійну і сучасну машину, але і впевненість, що поставлені для неї завдання будуть виконані в повному обсязі і точно в строк. Також в уривку траншей непоганим помічником може служити траншеєкопач, така послуга у нашої компанії називається оренда.

Оренда екскаваторів

У парку спецтехніки нашої компанії є екскаватори різного типу: на гусеничному ходу, колісні екскаватори, міні-екскаватори, екскаватори планувальники. Всі машини не старше п’яти років, тим самим забезпечується їх висока надійність. Оренда екскаватора у нас-правильний вибір грамотного керівника. Вся надана спецтехніка періодично проходить сервісне і технічне обслуговування, що виключає поломки техніки на будівельних майданчиках і пов’язані з цим простої.кожен клієнт для нас важливий. Ми гарантуємо, що замовлена вами спецтехніка після дотримання всіх необхідних процедур буде надана вам точно в строк і виконає всі поставлені перед нею завдання. Також замовлений у нас екскаватор може бути укомплектований навісним обладнанням: гідро-молотом, гідро-ножицями.

Якщо для ваших робіт екскаватор з гідро-молотом занадто потужний і дорогий для вас, то ми можемо запропонувати вам оренду компресора з різною кількістю молотків.Також при тривалих термінах оренди ми надаємо значні знижки. При оренді екскаватора необхідно виконання наступних умов: – мінімальний термін оренди екскаватора-одна восьмигодинна зміна;- цілодобова охорона об’єкта, на який надається техніка; – ціна за зміну орендованого екскаватора розраховується виходячи з віддаленості будівельного об’єкта. При великій віддаленості об’єкта на який надається орендований екскаватор необхідно забезпечення житлом машиніста.