Плюси GPS трекера

2-25-2020

not found
Впровадження на автопідприємстві системи супутникового GPS моніторингу транспорту успішно вирішує основне завдання транспортної логістики — розуміння де, коли і як експлуатується автомобіль, на якому встановлений GPS – трекер. Спостереження проводиться в реальному часі за всіма автомобілями, візуальне оформлення програми – клієнта дозволяє легко і зрозуміло бачити стан автомобіля: їде він, чи варто, де знаходиться, а також стан підключених до пристрою цифрових датчиків. Підключена до веб – клієнт системи векторна картографія в різних варіантах (Google Maps, Яндекс. Карти, Візіком) дозволяє точно і чітко побачити географічне розташування автомобіля, а при наявності додаткової інформації — також і з адресною прив’язкою аж до поруч стоїть номера будинку. Постійне спостереження за автомобілем виключає «пририсовку» кілометражу, невмотивовані простої техніки, використання автотранспорту не за призначенням і підвищує виконавську дисципліну водіїв.
Також хочемо вам порекомендувати VITEX®
Використання в комплексі системи високоточного частотного датчика рівня палива дозволяє своєчасно і з малою похибкою (не більше 1%) оцінювати залишок палива в баку автомобіля і детально спостерігати за заправками і сливами палива на всьому маршруті руху транспортного засобу. Місця заправок і зливів також прив’язуються до карт з урахуванням їх адресності і точного часу настання події.
Потужна і деталізована система звітів дає можливість однозначно бачити весь цикл роботи підключеного через GPS – трекер автомобіля, аж до кожного повороту ключа в замку запалювання і кожної зупинки транспортного засобу. Використання механізму контрольних зон дозволяє створювати на карті ділянки, відвідування яких автомобілем потрібно контролювати і враховувати, а також є можливість відстежувати кожне відхилення від заданого маршруту з фіксацією часу, місця і тривалості відхилення. Всі звіти мають зручну друковану форму для подальшого використання в документообігу підприємства.
Разом з тим, інформація від усіх додаткових датчиків, які можуть бути підключені до системи GPS контролю транспорту, також будуть автоматично відображатися у звітах. Наприклад, при підключенні датчика стану перекидання кузова самоскида, — в системі автоматично з’явиться звіт про кількість настання такої події за будь-який період часу, що дозволить більш щільно контролювати раціональне використання автомобільної техніки підприємства.
Багато компаній, у яких є у власності автотранспорт, задаються питанням: .