Погляд на майбутнє playstation 5: пряма трансляція презентації playstation showcase 2021 (сьогодні о 23:00 мск)

80

Сьогодні о 23: 00 за московським часом компанія sony interactive entertainment проведе першу в 2021 році презентацію playstation showcase . Очікуються анонси абсолютно нових ігор. Захід має пролити світло на майбутнє playstation 5 .

” ви були жахливо терплячими, спасибі. А ми чекаємо можливості показати вам, над чим працювали весь цей час.

Під час трансляції playstation showcase 2021 ви дізнаєтеся новини від playstation studios і деяких інших винахідливих розробників про ігри, що виходять на цих святах і пізніше.

Слід зазначити, що не варто очікувати новин про наступне покоління віртуальної реальності для playstation. Але все одно буде багато відмінних ігор для ps5 від великих і малих команд розробників. Ми сподіваємося, ви зможете приєднатися до нас!”,- йдеться в повідомленні sony.

Вікно трансляції:

За даними відомого інсайдера moore’s law is dead , сьогодні sony може показати god of war ragnarok і gran turismo 7 , однак це далеко не вся програма презентації.

Інформатор також зазначив, що в рамках показу платформотримач може озвучити офіційну дату релізу god of war ragnarok. Спочатку випуск проекту нібито дійсно планувався на 3-й квартал поточного року, а це означає, що зараз нова пригода кратоса знаходиться на куди більш пізній стадії розробки, ніж може здаватися з боку.

Презентація playstation showcase 2021 триватиме орієнтовно 40 хвилин. Новин про шолом playstation vr нового покоління тут чекати не варто.