Xigmatek представила компактний пк-корпус lux m з оригінальною лицьовою секцією

31

Компанія xigmatek розширила асортимент комп’ютерних корпусів, анонсувавши модель lux m для компактної ігрової станції. Новинка розрахована на установку материнських плат типорозміру mini-itx і micro-atx.

Джерело зображень: xigmatek

Рішення отримало оригінальну фронтальну панель з металу: вона має перфорацію з геометричним візерунком, завдяки чому забезпечується хороша вентиляція внутрішнього простору. Спереду можна встановити три вентилятора діаметром 120 мм. Ще два таких же кулера можуть монтуватися зверху, один — ззаду.

Всередині є місце для двох накопичувачів типорозміру 3,5 / 2,5 дюйма. Передбачено чотири посадкових місця для карт розширення; довжина дискретного графічного прискорювача може досягати 320 мм. Обмеження по довжині блоку живлення — 165 мм.

Загальні габарити складають 420 × 367 × 210 мм підтримується рідинне охолодження з можливістю застосування трьох радіаторів: верхнього формату до 240 мм, фронтального розміром до 360 мм і тильного на 120 мм. Висота процесорного кулера не повинна перевищувати 160 мм.

Інтерфейсний блок розташований у верхній частині. Він містить два порти usb 2.0, роз’єм usb 3.0, гнізда на 3,5 мм для навушників і мікрофона. Корпус повністю виконаний в класичному чорному кольорі. Відомостей про орієнтовну ціну на даний момент немає.