Як надрукувати календар

12-22-2018

Как напечатать календарь
Яндекс.Календарь”,”wgTitle”:”Яндекс.Календарь”,”wgCurRevisionId”:91946771,”wgRevisionId”:91946771,”wgArticleId”:1765258,”wgIsArticle”:true,”wgIsRedirect”:false,”wgAction”:”view”,”wgUserName”:null,”wgUserGroups”:[“*”],”wgCategories”:[“Інші значення: вказана невірна сторінка”,”Вікіпедія:Статті з перевизначенням значення з Вікіданих”,”Вікіпедія:Статті з зображеннями: заповнити властивість P18 в Вікіданих”,”Вікіпедія:Статті з зображеннями: заповнити властивість P373 в Вікіданих”,”ПРО ІТ:Статті за алфавітом”,”ПРО ІТ:Остання правка: у поточному році”,”Сторінки, що використовують чарівні посилання ISBN”,”Програмне забезпечення за алфавітом”,”Програмне забезпечення, розроблене в 2007 році”,”Сервіси та інструменти «Яндекса»”,”Програмний календар”,”Органайзери зі списком задач”],”wgBreakFrames”:false,”wgPageContentLanguage”:”ru”,”wgPageContentModel”:”wikitext”,”wgSeparatorTransformTable”:[“, .”,” ,”],”wgDigitTransformTable”:[“”,””],”wgDefaultDateFormat”:”dmy”,”wgMonthNames”:[“”,”январь”,”февраль”,”март”,”апрель”,”май”,”июнь”,”июль”,”август”,”сентябрь”,”октябрь”,”ноябрь”,”декабрь”],”wgMonthNamesShort”:[“”,”янв”,”фев”,”мар”,”апр”,”май”,”июн”,”июл”,”авг”,”сен”,”окт”,”ноя”,”дек”],”wgRelevantPageName”:”Яндекс.
Також хочемо вам порекомендувати rmprint.com.ua
Ця стаття — про персональному інформаційному менеджерові Яндекса. Про однойменної компанії див. Яндекс.У цього терміну існують і інші значення, див Яндекс (значення).Яндекс.
Яндекс.Календар — безкоштовний персональний інформаційний менеджер від компанії Яндекс, запущений 1 жовтня 2007 року в рамках проекту Яндекс.
Відмінною рисою даного продукту є інтеграція з іншими сервісами Яндекс. На даний момент він інтегрований із сервісами Яндекс.Пошта, Яндекс.Карти, Яндекс.Афіша і Яндекс.
Інтегровано з Яндекс.Картами. Місце зустрічі можна подивитися на карті і скласти оптимальний маршрут. Інтегрований також з Яндекс.Погодою, Яндекс.Афішею, Яндекс.Телепрограмою[1], Яндекс.
Ви не представилися системеОбсуждениеВкладСоздать обліковий записьПравитьлицензии Creative Commons Attribution-ShareAlike; в окремих випадках можуть діяти додаткові умови.