Як надрукувати календар

12-22-2018

Как напечатать календарь
Яндекс.Календарь»,»wgTitle»:»Яндекс.Календарь»,»wgCurRevisionId»:91946771,»wgRevisionId»:91946771,»wgArticleId»:1765258,»wgIsArticle»:true,»wgIsRedirect»:false,»wgAction»:»view»,»wgUserName»:null,»wgUserGroups»:[«*»],»wgCategories»:[«Інші значення: вказана невірна сторінка»,»Вікіпедія:Статті з перевизначенням значення з Вікіданих»,»Вікіпедія:Статті з зображеннями: заповнити властивість P18 в Вікіданих»,»Вікіпедія:Статті з зображеннями: заповнити властивість P373 в Вікіданих»,»ПРО ІТ:Статті за алфавітом»,»ПРО ІТ:Остання правка: у поточному році»,»Сторінки, що використовують чарівні посилання ISBN»,»Програмне забезпечення за алфавітом»,»Програмне забезпечення, розроблене в 2007 році»,»Сервіси та інструменти «Яндекса»»,»Програмний календар»,»Органайзери зі списком задач»],»wgBreakFrames»:false,»wgPageContentLanguage»:»ru»,»wgPageContentModel»:»wikitext»,»wgSeparatorTransformTable»:[«, .»,» ,»],»wgDigitTransformTable»:[«»,»»],»wgDefaultDateFormat»:»dmy»,»wgMonthNames»:[«»,»январь»,»февраль»,»март»,»апрель»,»май»,»июнь»,»июль»,»август»,»сентябрь»,»октябрь»,»ноябрь»,»декабрь»],»wgMonthNamesShort»:[«»,»янв»,»фев»,»мар»,»апр»,»май»,»июн»,»июл»,»авг»,»сен»,»окт»,»ноя»,»дек»],»wgRelevantPageName»:»Яндекс.
Також хочемо вам порекомендувати rmprint.com.ua
Ця стаття — про персональному інформаційному менеджерові Яндекса. Про однойменної компанії див. Яндекс.У цього терміну існують і інші значення, див Яндекс (значення).Яндекс.
Яндекс.Календар — безкоштовний персональний інформаційний менеджер від компанії Яндекс, запущений 1 жовтня 2007 року в рамках проекту Яндекс.
Відмінною рисою даного продукту є інтеграція з іншими сервісами Яндекс. На даний момент він інтегрований із сервісами Яндекс.Пошта, Яндекс.Карти, Яндекс.Афіша і Яндекс.
Інтегровано з Яндекс.Картами. Місце зустрічі можна подивитися на карті і скласти оптимальний маршрут. Інтегрований також з Яндекс.Погодою, Яндекс.Афішею, Яндекс.Телепрограмою[1], Яндекс.
Ви не представилися системеОбсуждениеВкладСоздать обліковий записьПравитьлицензии Creative Commons Attribution-ShareAlike; в окремих випадках можуть діяти додаткові умови.