Як вибрати букмекера

11-1-2019

Как выбрать букмекера
Перш ніж почати робити ставки в букмекерській конторі, необхідно підібрати її для себе. Це самий перший постулат, який повинен знати кожен новачок сфері беттінг. А тепер поговоримо про критерії вибору букмекерської контори, а точніше складемо список умов, які беттор повинен висувати до конторі.
Також хочемо вам порекомендувати зеркало rivalry

Досвідчений гравець може робити ставки і в конторі з в’єтнамським мовним інтерфейсом, йому, а ось новачок може зробити де – небудь безглузду помилку навіть в англомовному ресурсі. Тому необхідно, щоб контора мала ту мову інтерфейсу, на який ви говорите. Інакше буде дуже складно її освоїти.  Хочемо порекомендувати  инвестиции в киберспор

В крайньому випадку, долар або євро, а інші валюти краще не використовувати, тому що потім ви будете втрачати комісію при конвертації. Мова вас влаштовує, але, а як тепер поповнити рахунок, якщо контора приймає тільки Skrill і PayPal. Звичайно, можна витратити час і відкрити рахунок у цих платіжних системах, але на перших порах гри в букмекерських конторах важливо зручність у абсолютно всіх його проявах. Якщо у вас карта VISA або Master Card, то реєструйтеся там, де контори працюють з такими картами.

Даний пункт був один з найважливіших 10 років тому, так як в одних конторах був великий вибір ставок на баскетбол, інші ж робили упор в лінії на теніс. Лайв ставки зараз теж є в кожній конторі. Оцінювати букмекера потрібно по функціоналу розділу з такими ставками. Не в кожній конторі є дуже зручні інструменти, такі як «ставка одним кліком», «ставка при підвищенні коефіцієнта» в. Бонуси – це точно не перше, на що потрібно звертати увагу при виборі букмекера, але при інших рівних, чому б не віддати перевагу тієї контори, яка не скупилася на щедрі акції. По – перше, служба підтримки повинна працювати в режимі 7/ 24, а по – друге, її співробітники повинні оперативно вирішувати проблеми клієнтів. З’ясувати це можна ще до стадії реєстрації. Також існують різні моніторинги контор, які оцінюють їх за різними критеріями. При виборі не соромтеся бути допитливим, придивляйтеся навіть до самим непомітним деталей, таких як зручне розташування розділів або приємний/ неприємний фон.