Як вибрати хороший Монітор

1-20-2020

Как выбрать хороший Монитор

Купуючи комплектуючи для ПК, мало хто замислюється, наскільки безпечним є монітор для очей. І дарма: протягом тривалої роботи перед екраном зір має властивість погіршуватись, що призводить до часткової його втрати.
Він не може похвалитися високими контрастністю і яскравістю, зате добре підійде для роботи з документами і в інтернеті.
Боліти очі від такого монітора не будуть. IPS і MVA -матриці цього не гарантують, тому в роботі з ними без спеціальної оптики не обійтися. Сучасні екрани виробляються на базі LED – технології, яка використовує світлодіоди в якості підсвічування. Існує думка, що вони негативно впливають на зір з – за одного єдиного кольору – синього. Щоб знизити навантаження на очі, радимо придивитися до більш дорогим, але і більш безпечним моделей з двома (GB – LED) або трьома (RGB – LED) квітами. Також хочемо вам порекомендувати мониторы для пк

Час відгуку вказує на швидкість відтворення зображення. Чим воно нижче, тим швидше рухається картинка. Для геймерів і любителів динамічного кіно час відгуку має особливе значення: нікому з них не хочеться пропустити “гострий” момент сюжету. Якщо ви не відносите себе до їх числа, сміливо вибирайте монітор TN film – матрицею. У неї низька швидкість перемикання пікселів, тому картинка не буде миготіти перед очима, і втомлюватися вони будуть набагато менше.

Висока і низька яскравість однаково дають навантаження на зір, тому варто зупинитись на стандартному показнику. Що стосується покриття, рекомендуємо придивитися до моделей з матовим покриттям. Навіть при прямому попаданні сонячних променів на них можна розібрати картинку або текст. Щоб користувач міг чітко бачити всі деталі і не придивлятися, біля екрана має бути високий дозвіл. За допомогою такого обладнання зручно працювати з дрібними шрифтами, графікою, фотографіями, а очі відчувають себе комфортно.
Кращі монітори для очей виробляють компанії Asus, Dell, Acer і Samsung. Вони мають помірну яскравість і матове покриття, але при цьому кольори виглядають яскравими і соковитими. На сайті магазину представлена електроніка та побутова техніка за помірними цінами. Товар можна сплатити у розстрочку, через інтернет – банкінг і післяплатою.