Як вибрати хостинг

1-26-2019

Как выбрать хостинг
А вибрати серед них надійний і безпечний взагалі здається неможливим.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.tophosting.in.ua
Від надійності хостингу залежить стабільність роботи сайту. Якщо сервер «ляже» під час пікового навантаження, то для великого інтернет – магазину це буде справжня катастрофа, яка стане причиною величезних збитків. З одного боку, чим більше скриптів підтримує хостер — тим краще. Але з іншого — зверніть увагу на технології, які потрібні саме для вашого веб – проекту. Хостинг, приміром, може підтримувати PHP, MySQL, phpMyAdmin, Python, PERL і Parser, але якщо вам потрібен Zend Optimizer, доведеться підлаштовуватися під ситуацію. Також дізнайтеся, які CMS підтримує сервіс. Зараз практично всі хостери без проблем впроваджують WordPress, Joomla, Drupal, «1С – Бітрікс» та OpenCart. Але якщо у вас більш рідкісна або власна CMS, поспілкуйтеся з підтримкою хостингу веб – проект працював на 100% своїх можливостей. Професійна підтримка — читаємо на сайті кожного другого хостера.
В години пікових навантажень, вночі або під час свят швидкість реакції сервіс – центру часто падає — банально не вистачає людських ресурсів. У надійного хостера нічого нікуди не падає, навіть на Новий рік, — на це варто звернути увагу. По – перше, це сильно розвантажує команду підтримки.
По – друге, це дозволяє власнику сайту виправити до 85% всіх проблем самостійно, що сильно економить час. Хостинг повинен робити резервну копію всієї інформації вашого веб – проекту кожен день. Файли для бекапа зберігаються не менше 14 днів, а в ідеалі — і все Це важливий момент, щоб убезпечити проект від внутрішніх помилок.
Наприклад, якщо при впровадженні скрипта безповоротно спотворюється ядро проекту. У такому випадку потрібно відновити останню робочу версію сайту файлів з бекапа, які надає хостинг. І чим швидше ви їх отримаєте, тим швидше відновиться робота сайту. Рекомендуємо зробити тестовий запит файлів бекапа, коли сайт працює у звичайному режимі. Так ви зможете оцінити швидкість роботи підтримки до того, як настане година Х. насправді переваг надійних і безпечних хостингів дуже багато. Це і постійна перевірка файлів антивірусом, і висока продуктивність дисків і фізичних накопичувачів, і швидкісне оптоволоконне з’єднання 155 Мб/ с. Вам потрібно лише вибрати хостера, який максимально підійде для вашого веб – проекту.
Ви — те, що Ви читаєте.
Те, що калічить людські долі і змушує страждати всю країну, для кого – то стає вигідним бізнесом .