Як вибрати ковролін

12-27-2018

Как выбрать ковролин
У наші дні найбільш поширеними матеріалами для виготовлення килимової пряжі є Поліамід (нейлон, РА), Поліпропілен (поліолефін, РР), Шерсть (wool). Вовна є натуральним матеріалом із середнім ступенем зносостійкості, який завдяки високим протипожежним властивостям і високій вартості відноситься до розряду елітних матеріалів. Однак для підвищення зносостійкості у вовняну пряжу додають до 20% поліаміду. Більш поширеними матеріалами є поліамід і поліпропілен. Поліамід отримав більш широке поширення завдяки ряду переваг у порівнянні з поліпропіленом.
Також хочемо вам порекомендувати https://kovrolin.market24.ua/kovrolin-v-kieve
Є спільний європейський стандарт, EN685, спираючись на який виробники підлогових покриттів присвоюють кожному виду покриття той чи інший клас, який відповідає певній інтенсивності використання (дивіться малюнок). Клас покриття в обов’язковому порядку вказується на каталозі. Килимовому покриттю залежно від міцнісних характеристик може бути наданий один з наступних класів: – для житлових приміщень або 21, або 22 або 23; – для громадських приміщень або 31 або 32 або 33. Це відбувається після цілого ряду тестів у незалежних лабораторіях. Зверніть увагу, що якщо покриттю присвоєний більш високий клас, то його можна використовувати у всіх приміщеннях з меншими вимогами до міцності матеріалу. Тобто килимове покриття 33 класу буде відмінно служити в приміщеннях з вимогами від 21-го до 32-го класу. Однак якщо ви килимове покриття 22-го класу укладіть у великому офісі (33-й клас), те строк його служби буде вкрай не довгим.
Такі параметри ковроліну, як вага ворсу, висота ворсу, кількість петель на квадратному метрі і т. д. є суто технічними і в основному призначені для вузького кола фахівців. Варто звернути увагу, що поєднання цих технічних характеристик якраз і народжуються такі експлуатаційні показники як клас ковроліну, рівень його комфортності, звукопоглинальні, звукоізолюючі властивості і т. д. Для Вас важливі в першу чергу саме ці експлуатаційні показники, так як саме вони дозволяють найбільш точно підібрати ковролін до заданим умовам.
Якщо Ви підбираєте килимове покриття для громадського приміщення, обов’язково зверніть увагу на наявність пожежних протоколів, їх повинно бути не менше 3-х: Р – горючість, Д – димоутворення, РП – поширення полум’я. У місцях евакуації покриття повинне мати показники не вище 2(тобто Г2, Д2 і РП2). В іншому випадку у Вас можуть виникнути серйозні проблеми з пожежними службами.