Як вибрати портативні колонки!!!!

10-24-2019

Кращі портативні колонки, з якими музика завжди буде поруч. Кращі портативні колонки, з якими музика завжди буде поруч. Вбудовані динаміки не здатні видати якісний, гучний звук. Для домашньої акустики важливіше дизайн. Міцна колонка з захистом від вологи і пилу за стандартом IP67. Якісний звук і хороша гучність. Варто визнати: UE Boom 3 — не краща за якістю звучання у цьому списку. Але для своєї ціни нижче $200 – гідний варіант. Плюси: Захист від вологи і пилу. Чистий звук на максимальній гучності. Мінуси: У порівнянні з попередньою версією час роботи акумулятора не змінилося – 15 годин. Також хочемо вам порекомендувати https://tronsmart.ua/audio/portativnye-kolonki/

Bose SoundLink RevolveКомпактная Bluetooth акустика з рівномірним звуком на 360 . На одній зарядці Charge 4 працює до 20 годин. Портативна колонка JBL Charge 4 стала потужнішою і автономнее. Плюси: Захист від вологи і пилу. Anker Soundcore FlareКруглая колонка з непоганим звуком на 360. За якістю звуку колонка не конкурує з Bose. Захист від вологи ІРХ7Минусы: Не самий надійний корпус. Ultimate Ears WonderboomЭто, безумовно, краща колонка за класом водонепроникності. Міцна колонка з гарним, насиченим звучанням і голосовим управлінням. Низькі і середні частоти в Envaya хороші, а от високі не найяскравіші. На максимальній гучності час падає до 12 годин.

Мінуси: Велика вага та розміри. Bang & Olufsen Play Beolit 17Список найкращої портативної акустики не міг обійтися без Bang & Olufsen. Її вага – Плюси: Стильний корпус з шкіряним ремнемТгие360 SoundУдобные налаштування в програмі BeoplayМинусы: Великі розміри. Dali KatchПремиальная акустика, яка порадує не тільки Hi – Fi звуком, але і стильним дизайном. Розміри: 8 х 85 х . Попередня статьяVodafone запустив Mobile IDСледующая стаття. Детальне порівняння iPhone XS і iPhone ХКак замінити дисплей на iPhone 6ѕКурс криптовалют онлайн( function(){var c= document. ua – це портал про смартфонах, гаджетах, ноутбуках і програмному забезпеченні. У нас є цікаві матеріали про Аpple і Android, новини технологій, огляди софту, останні новини криптовалют.