Як вибрати серверну стійку

1-14-2020

Как выбрать серверную стойку
Сучасні компанії часто облаштовують власні серверні. Дані приміщення наповнюється різноманітним устаткуванням, це може ускладнити переміщення. Щоб акуратно розставити сервери, слід заздалегідь придбати відповідний інвентар. Наприклад, можна замовити шафу або купити серверну стійку. В чому полягає різниця між цими конструкціями. Шафа – більш місткий, займає багато місця. Він приховує обладнання від очей, що може утруднити доступ до нього. Стійки в цьому плані зручніше, вони забезпечують відкрите зберігання серверів. Це дозволяє в будь-який момент підійти до обладнання для налаштування та інших дій. Також хочемо вам порекомендувати стойка серверная

Стійка – недорогий, компактний варіант установки для розміщення та експлуатації мережевого/ телекомунікаційного обладнання. Треба відзначити мобільність конструкції, її досить легко переміщати. це дозволяє в будь-який момент переставити стійку.
Крім того, це покращує вентиляцію пристроїв – повітря надходить до них без всяких перешкод.

Вибирається конструкція індивідуально з урахуванням особливостей приміщення. Треба заздалегідь продумати, де буде стояти обладнання. Після цього можна визначатися з виконанням стійки. Це може бути однораммні моделі. Проте більшою міцністю відрізняється стійка двухрамна, вона підійде для важкого обладнання. Це стійки двухрамные, де глибина між рейками фіксована і моделі з регульованим параметром. Другі практичніше, їх можна налаштувати під будь-яке обладнання. Такі конструкції виручають при облаштуванні серверних невеликій площі. У цьому випадку доводиться шукати інвентар, який максимально економить мета. Дві рамні стійки – як раз такий варіант конструкцій. Вони компактні, що дозволяє зручно розмістити все обладнання.

Звертайте увагу на допоміжні деталі. Наприклад деякі стійки забезпечують невеликими коліщатками. В якому випадку треба вибирати саме такі конструкції. Мобільні стійки виручають у разі, якщо планується з часом робити перепланування кімнати. В цьому випадку не складе труднощів перемістити обладнання, не знімаючи його з стійки.