Як вибрати стоматолога

9-25-2018

Как выбрать стоматолога
При виборі важливо звертати увагу на розташування щетинок і форму їх кінчиків. Також слід дивитися на матеріал і висоту. Гарна зубна щітка має штучну щетину різної довжини з більш високими щетинками по краях. Пучки повинні розташовуватися не прямо, а злегка під кутом один до одного. Кінчики можуть бути загостреними або закругленими: перший варіант забезпечує краще очищення міжзубних проміжків, другий — більш дбайливе вплив. М’які силіконові вставки з боків забезпечують масаж ясен.
Також хочемо вам порекомендувати cavities in teeth
Голівка щітки не повинна бути занадто довгим чи занадто коротким. Вибирайте варіант 25-30 мм, відповідний ширині 2-2,5 корінних зубів. Для дітей підійдуть засоби гігієни з більш маленькими головками (15-20 мм). Вони забезпечують якісне очищення важкодоступних ділянок і міжзубних проміжків. Ручка щітки також повинна бути достатньо довгим — не менше 15 див. Така довжина дозволяє краще регулювати натиск залежно від чутливості емалі.
Жорсткі щітки підходять для володарів міцної емалі і здорових ясен. Їх допомога потрібна для видалення товстого шару осаду, який утворюється дуже швидко у зв’язку з впливом фізіологічних факторів. Такі засоби гігієни можна купувати тільки за рекомендацією дантиста. Якщо у вас відсутня схильність до швидкого утворення зубного каменю, вибирайте щітки середньої жорсткості. Вони ефективно видаляють наліт, не ушкоджують емаль і не травмують ясна. При наявності захворювань ротової порожнини та кровоточивості ясен слід використовувати щітки з м’якою щетиною.
Мануальна гігієнічна щітка очищає зуби так само ефективно, як і її електричний аналог (механічний, ультразвуковий, іонний). Різниця полягає лише в кількості і траєкторії рухів рукою. У першому випадку необхідно зробити декілька сотень «выметающих» рухів вгору-вниз, у другому достатньо переміщати голівку від одного зуба до іншого. Тривалість чищення залишається незмінною — 2-3 хвилини.
Сучасні щітки роблять процес очищення порожнини рота більш якісним і безпечним завдяки використанню ряду корисних функцій. Так, ребриста поверхня на задній стороні голівки допомагає чистити мову, гумові «пальчики» — масажувати ясна, а спеціальні пластинки в щетині — відбілювати емаль. Щетинки-індикатори змінюють колір через 2-3 місяці, сигналізуючи про необхідність заміни щітки. Електричні моделі оснащуються таймерами і датчиками тиску.