як відремонтувати ноутбук

8-11-2020

not found

Сервіс центр ноутбуків в Алмати

Перелік послуг сервісу:

Ми ремонтуємо до 98% всіх несправностей ноутбука

Якісний ремонт ноутбуків, нетбуків і ультрабуків можливий тільки при проведенні правильної діагностики. Швидкість діагностики несправності безпосередньо залежить від кваліфікації мастера.Ми знаходимося в Алмати. Ремонтом ноутбуків займаються фахівці, що мають профільну освіту та великий досвід роботи з цифровим обладнанням. Ми не є посередниками. Всі види ремонтів проводяться в нашому сервісному центре.Профессіональние майстри з досвідом від 5 років. Всі клієнти нашого сервісу мають права на повністю безкоштовну діагностику ноутбука. (в разі ремонту у нас) Всі відремонтовані ноутбуки сервісу отримують гарантію терміном від 3 місяців і більше в залежності від заміненої деталі.Спеціалісти нашого сервіс центру займаються не тільки апаратним ремонтом ноутбука, але і здійснюють установку операційних систем, драйверів і програмного забезпечення, необхідного для стабільної роботи системи. Чистка від вірусів і видалення спливаючих банерів в браузері. Вид ремонту Ціна, тг. Заміна матриці екрана від 16000 тг. Ремонт тачскрін від 4500 тг. Заміна клавіатури від 6000 тг. Ремонт і замін вентилятора (кулера) від 5500 тг. Зняття пароля операційної системи от 3000 тг. Оновлення БІОС від 8000 тг. Заміна оптичного приводу від 5200 тг. Установка програм от 3000 тг. Ремонт і заміна оперативної пам'яті від 7000 тг. Ремонт і заміна модулів Wi-Fi, Bluetooth, модемів від 5500 тг. Відновлення інформації з жорстких дисків від 15000 тг. Заміна процесора ноутбука від 12000 тг. Ремонт радіатора охолодження процесора ноутбука від 4000 тг. Ремонт роз'ємів живлення, аудіо, USB, LAN, VGA, HDMI і ін від 8000 тг. Ремонт і заміна BGA мікросхем, чіпів, мостів, відео ноутбука від 9000 тг. Відновлення ноутбуків залитих рідинами від 10000 тг. Перевстановлення системи від 5000 тг. Ремонт підсвічування дисплея від 4000 тг. Ремонт зовнішнього блоку живлення от 3000 тг. Ремонт корпусних деталей ноутбука от 3000 тг. Заміна системи логіки (південний / північний міст) від 10000 тг. Видалення окислів мат плати від 7000 тг. Демонтаж несправного шлейфу установка нового від 4000 тг. Ремонт / відновлення внутрішніх динаміків ноутбука от 3000 тг.

Ціни на ремонт ноутбука

Підхід до ремонту

Ноутбук – кращий друг для будь-якого сучасного користувача інтернету. Також як і будь-яка техніка, ноутбуки схильні до поломок. Головною відмінністю ноутбука від комп'ютера є той факт, що якщо в ноутбуці щось зламалося, то ремонту підлягає весь ноутбук, а не окремі частини як у стаціонарного ПК.Ремонт ноутбуків в Алмати дуже затребуваний. Але кожна людина зайнятий своєю справою, тому рідко є можливість знайти сервісний центр з ремонту ноутбуків і відвезти до місця самому. Ми міняємо уявлення про комфорт і пропонуємо ремонт ноутбуків на дому або офісі по Алмати. Наші фахівці приїдуть в будь-який зручний для вас час, полагодять ноутбук на місці або самі відвезуть його в наш сервісний центр (після заполнетнія документів) для усунення неполадок і доставлять вам назад і не доведеться витрачати свій час!

Типові несправності

Найбільш популярними моделями ноутбуків серед алматинцев є: Acer, Asus, MSI, HP, MacBook і Lenovo, основними несправностями яких є: перегрів, відмови роз'ємів і портів, вихід з ладу клавіатури і проблеми зі звуком, продуктивністю і зображенням. Швидкість і якість ремонту ноутбуків залежить від наявності комплектуючих на складі. Наш сервіс центр співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, що забезпечують наявність необхідних оригінальних запасних частин для більшості популярних брендів.

Важливо пам'ятати!

Дозволяйте обслуговувати свій тільки досвідченим фахівцям, де вам зможуть надати кваліфіковану своєчасну допомогу, необхідну технічну консультацію і гарантію на виконані роботи. Також пам'ятайте, що відеоролики в мережі інтернет на тему Як самостійно розібрати ноутбук нерідко рясніють каверзами і не висвітлюють повних даних що може привести до більш плачевних наслідків. А це в свою чергу призведе до подорожчання ремонту в цілому.

Про гарантії

Коли ноутбук ламається, постає питання «Де його відремонтувати?». І ви згодні на все, аби скоріше зробити його. А коли вже підходить час забирати відремонтований ноутбук з сервісного центру, тут виникає інше питання – Наскільки надійно і якісно відремонтували ноутбук? І як щодо гарантій? Що б отримати детальну інформацію по гарантійному обслуговуванню, перейдіть за посиланням.

Ремонт технічна підтримка по телефону

Ми покладаємося на комп'ютери кожен день для всього, від роботи до розваг і не тільки. Коли ваш комп'ютер перестає працювати так, як вам потрібно, або починаються проблеми, не витрачайте час а відразу звертайтеся до нас. Будь то апаратна або програмна проблема, або ви просто обтяжені базовим ремонтом або технічним обслуговуванням, наша команда сертифікованих фахівців подбає про те, щоб ваш комп'ютер отримував персоналізовану підтримку, необхідну для правильного функціонування. За допомогою відвідувань на місцях і обміну інформацією по телефону ми прагнемо пропонувати рішення. Ми обіцяємо рішення, які відновлюють роботу вашого комп'ютера, незалежно від проблеми.

ремонтуються бренди

Ремонт ноутбука після залиття

VIDEO

Також хочемо вам порекомендувати