Як встановити вікно на даху будинку.

7-9-2018

Як встановити вікно на даху будинку.

Більшість сучасних господарів прагне максимально раціонально використовувати корисну площу свого будинку. Цього можна добитися, в тому числі, приєднавши до житлової частини простір під дахом, який або не використовується зовсім, або виступає в якості холодного горища для зберігання непотрібних речей. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі монтаж окна fakro.
Зробити з похмурого закутка світлу і затишну кімнату, допоможе установка мансардних вікон в скаті даху. Вікна у фронтоні будинку далеко не завжди ефективно справляються з освітленням, тому процес облаштування мансарди найчастіше починають з установки додаткових вікон.
Однак монтаж мансардних вікон – завдання технічно складна і вкрай відповідальна, адже в разі помилки порушиться герметичність покрівлі. Як і будь-корисний винахід, вікна в мансардного даху мають свою історію. Їх прототипом можна назвати горищні люки, через які сажотруси виходили на дах для виконання своєї повсякденної роботи, тобто, для чищення пічних димоходів.