” видаліть denuvo!”автори deathloop випустили патч для пк і розлютили гравців

26

Реліз deathloop супроводили захоплені відгуки преси, але в підсумку виявилося, що гра насправді сильно страждає від технічних проблем. Користувачі вже закидають тайтл нулями на metacritic, а розробники тим часом випустили перший патч, який сильно розлютив пк-гравців.

Через три дні після релізу розробники deathloop опублікували перший патч для пк. Він майже нічого не поміняв: автори виправили помилку, через яку деякі гравці не отримували досягнення. Крім того, в гру був вшитий інструмент, який повідомляє користувачеві код помилки при вильотах. Іншими словами, автори тільки готуються до того, щоб почати лагодити deathloop.

Гілка коментарів до патчу в steam просто завалена негативними відгуками геймерів. Вони скаржаться на відсутність будь-яких виправлень в патчі, багато буквально наказують розробникам видалити з гри denuvo, вважаючи, що в цьому корінь всіх проблем. Очевидно, що це не так: у arkane традиційно великі проблеми з оптимізацією тайтла на релізі, і видаленням denuvo тут явно не обійдешся.

З іншого боку, геймерів легко зрозуміти: вони купують релізний продукт за повну ціну, щоб повністю зіпсувати собі від нього перше враження завалом технічних помилок. Гравці очікують швидких виправлень, але здається, вони займуть якийсь час: на релізного тижня точно нічого не полагодиться. І добре, якщо якісь проблеми будуть вирішені хоча б цього місяця. Словом, це чергове підтвердження того, що ігровій індустрії, здається, потрібен якийсь регулюючий орган, який буде перевіряти якість продукції перед відправкою в реліз.