Як вибрати кухонну систему

12-13-2021

Метод очищення повітря

Спочатку розберемося з видами витяжок, в залежності від того, яким саме чином вони усувають шкідливі пари і запахи. Згідно з цим критерієм, моделі бувають рециркуляційними і проточними. Останні діють так, що відводиться повітря виводиться за межі кухні по вентиляції. Проточна система не передбачає його повернення, чого не можна сказати про рециркуляційної витяжці. Спеціальні фільтри затримують частинки жиру і пилу, а очищене повітря знову поставляється на кухню. Кожна з різновидів має свої плюси і мінуси. Що стосується проточних, вони більш ефективні, однак і ціна на них відповідна. До того ж монтувати таку конструкцію дещо складніше. А рециркуляційна витяжна установка добре справляється з кіптявою і пилом, але сторонні запахи вона видаляє менш дієво. Також хочемо вам порекомендувати franke официальный сайт.

Спосіб очищення повітря-мало не найголовніший фактор при виборі кухонної витяжки. Потрібно зважити всі ” за “і» проти”: віддати перевагу простоту і економічність рециркуляційного пристрою або ж – ефективність, але дорожнечу проточної.

Конструктивні відмінності

Сучасний достаток моделей дає споживачам використовувати кухонний простір з максимальною економічністю. Плоскі, купольні та інші конструкції можуть вписатися в абсолютно будь-який інтер’єр, а різноманіття дизайнерських рішень здатне підтримати індивідуальний стиль приміщення. Таким чином, виробники подбали про своїх клієнтів сповна: кожен покупець має шанс придбати ідеальну кухонну витяжку. Щоб і ви змогли купити саме те, що потрібно, перерахуємо основні види моделей, виходячи з їх конструктивних особливостей.

Похилі

Подібне обладнання-справжній зразок стилю і практичності. Нахилений корпус може бути виконаний з самих різних матеріалів. Керамічні, металеві або навіть скляні конструкції відрізняються високою міцністю і в той же час приємним зовнішнім виглядом. Завдяки різноманітності матеріалів великий вибір і можливих забарвлень. Кожен покупець може з легкістю підібрати похилу витяжку, яка підходить як з функціональної, так і з естетичної точки зору.

Хороша ергономічність-відмінна риса похилих моделей. Їх компактність дозволяє відчутно економити робочий простір, що особливо важливо для кухні. Для витяжок цього конструктивного типу характерна мінімальна гучність при роботі, що робить її більш зручною в експлуатації. У кожної господині з’являється можливість готувати улюблені страви і не піклуватися про неприємні запахи, а також шумі навіть тоді, коли її домочадці сплять. Похилі пристрої більш прості в монтажі і підключенні, ніж інші типи. До того ж більшість таких витяжок оснащено найширшим функціоналом у вигляді допоміжних опцій: таймер, автоматичне вимикання, контроль чистоти фільтрів та інше. Серед основних мінусів-висока ціна і велике споживання енергії, яке теж вимагає значних витрат.

Острівні

Така модель-окремостояча і може монтуватися в будь-якому зручному для користувача місці. Безсумнівно, це одне з очевидних переваг острівної кухонної витяжки, так як планувати робочий простір тепер можна більш гнучко і вільно. “прив’язка” до стіни не потрібна, що є відчутним плюсом, якщо ви володар просторої кухні.

Якщо говорити про технічні характеристики острівних моделей, то можна відзначити наступне. Кріплення цієї витяжки-тільки стельове. За способом очищення повітря установки рециркуляційні, а ще більший ефект досягається за рахунок впровадження в конструкцію вугільного фільтра. Можливе регулювання висоти витяжного парасольки: користувач опускає або піднімає його, в залежності від бажаного результату. Якщо усмоктувальна поверхня буде максимально близька до вручений панелі, то і запахи з кіптявою будуть втягуватися сильніше.

Великий асортимент стильних моделей здатний задовольнити будь-які запити. Острівна витяжка, зважаючи на свою естетичності, здатна стати справжньою окрасою вашої кухні! однак є у неї і свої недоліки, наприклад, шум при втягуванні через велику потужність двигуна. А ось за вартістю моделі можуть бути самими різними: все залежить від технічних параметрів конкретного пристрою.

Кутові

Для найраціональніших споживачів активно випускаються кутові витяжні установки. Вони максимально економлять робочу зону і володіють найбільш оптимальними технічними якостями. В якості кутових можуть служити як плоскі, так купольні або похилі моделі.

Головне достоїнство цієї конструктивної різновиди-такі установки вписуються в простір найбільш органічно. Громіздкий воздухоотвод і інші елементи не так виділяються, якщо розташовані в кутовій зоні кухні, тому такий пристрій виграшно в естетичному плані. За методом роботи зустрічаються як проточні, так і рециркуляційні витяжки. Кутову техніку набагато простіше монтувати і підключати, що також є незаперечним плюсом для покупця. Основна частка цих витяжок має помірну вартість, тому вони доступні для більшості споживачів.

Купольні

Цей вид можна сміливо назвати одним з найпоширеніших. Зважаючи на конструктивні особливості, кухонні витяжки нагадують форму купола, від чого і отримали таку назву. Особливо гармонійно виглядають кутові моделі. Естетики їм додають найрізноманітніші матеріали, серед яких скло, метал і навіть натуральна деревина. Одним словом, купольна витяжка може стати повноцінним арт-об’єктом будь-якої кухні. Вибір сучасних установок надзвичайно великий через різноманіття існуючих характеристик. Однак є фактори, властиві всім купольним установкам. Наприклад, багато хто працює за проточним принципом і мають середні цінові показники.

Вбудовувані

Якщо ви хочете оформити кухню в стилі мінімалізм, вбудована витяжка – ваш варіант. Справа в тому, що вона практично непомітна на перший погляд: основна її конструкція прихована під спеціальною шафкою. У відкритому доступі знаходиться лише безпосередньо втягує поверхню і панель управління. Завдяки зовнішній лаконічності такі моделі користуються великим попитом. У вбудованих кухонних витяжок є й інші переваги: висока ефективність і невелика вартість. Однаково поширені як рециркуляційні, так і проточні пристрої.