Як вибрати новобудову

10-26-2021
Як вибрати новобудову

Вибір компанії-забудовника-один з ключових моментів при покупці житла. Також хочемо вам порекомендувати кращу новобудову https://vdoma.online/. На що звернути увагу?

Участь в пайовому будівництві досить вигідне вкладення коштів і реальна можливість економії при покупці заповітних квадратних метрів. Але придбання квартири, яка буде колись, на якомусь поверсі, пов’язане з певним ризиком.

Адже будинок можуть так і не здати в експлуатацію, або здати, але з масою недоробок, або не в строк. Подібні сумніви терзають практично всіх потенційних пайовиків.

Убезпечити себе на 100% неможливо, але вибрати сумлінного забудовника і звести ризики до мінімуму – цілком.

Популярність компанії-забудовника

Urban awards-статусна премія російського ринку нерухомості

При розгляді інформації про забудовника намагайтеся спиратися на факти. Якщо компанія працює не один рік, то напевно в засобах масової інформації були згадки про неї. В інтернеті варто відвідати не тільки сайт самої фірми, але і почитати відгуки про роботу. Не секрет, що конкуренція призводить до появи антиреклами, тому постарайтеся збирати інформацію з різних джерел.

Не полінуйтеся, і побувайте на вже зданому об’єкті. Причому зовсім не обов’язково, щоб в цьому будинку у вас були знайомі.

Просто загляньте на дитячий майданчик або приєднаєтеся до посиденьок бабусь на лавочці, вам обов’язково повідають, чи вчасно здався будинок, чи всі комунікації були проведені вчасно, як йде справа в самих квартирах – чи немає недоробок, чи не обсипається чи де штукатурка.

Відомості про репутацію забудовника, отримані “досвідченим” шляхом, можна підтвердити або спростувати, аналізуючи його діяльність з попередніми об’єктами. У солідних копань завершені проекти повинні втілюватися в життя без затримок.

1 дізнатися, чи достатньо у забудовника коштів на даний момент можна, спостерігаючи за ходом поточного будівництва. Відвідайте будмайданчик кілька разів: якщо робота кипить постійно, значить, з фінансами все в порядку, якщо зведення «заморожено», то це повинно насторожити. Деякі фірми для зручності своїх клієнтів навіть влаштовують онлайн трансляцію проведення будівельних робіт.

Стабільні компанії, що мають великий досвід, досить часто складаються в професійних об’єднаннях. Це повинно додати “плюсиків” на користь такої будівельної фірми, так як в подібні організації шахраїв не беруть. Важливим фактором є вміння “залишатися на плаву” під час кризових періодів: поцікавтеся, чи працювала компанія в 2008-2009 роках і наскільки ефективно.

Документи забудовника

Сумлінній компанії приховувати нічого, тому потенційним покупцям завжди нададуть повний пакет документів. Обов’язково упевніться, що фірма має право на земельну ділянку, їй дозволено будівництво і узгоджений підведення всіх комунікацій. Якщо юридичні документи не ваш коник, зверніться за консультацією до юриста. Такі витрати на фахівця цілком виправдані. Також він може оцінити правильність складання та адекватність умов майбутнього договору.

Найбільш прийнятним документом, який регулює відносини забудовника і покупця є договір пайової участі (214-фз). Основними його перевагами є:

 • реєстрація в регпалаті, що повністю виключає подвійний продаж одних і тих же квадратних метрів;
 • можливість пред’явлення претензії та стягнення з забудовника штрафів, у випадках порушення зобов’язань.

Крім того, до такого договору обов’язковим додатком повинен бути план квартири, із зазначенням всіх площ і технічним описом.

Партнери забудовника

Не менш важливим показником надійності фірми є наявність у неї серйозних партнерів-будівельних компаній або інвесторів. Причому, якщо продуктивній роботі забудовника допомагають закордонні інвестиційні фонди, то його діяльність (і фінансову стабільність, і юридичну чистоту) перевірив не тільки інвестор, а й незалежні іноземні аудитори.

Не меншим гарантом стабільності забудовника є державні банки. Перш ніж видати будівельній компанії кошти, вони перевіряють її фінансово-господарську діяльність, кредитну історію, рентабельність майбутніх об’єктів. Наявність у забудовника подібного кредитора, є запорукою того, що до закінчення всіх робіт кошти не вичерпаються.

Позитивно будівельну компанію характеризує мінімальна кількість банківських кредитів, якщо ж їх багато, то таке положення має насторожити покупця.

1 важливі також і небанківські джерела отримання коштів. Досить часто буває так, що забудовник, щоб довести до фінішу один об’єкт, виставляє на продаж квадратні метри в іншому. При подібному веденні справ ризики максимально високі.

Ціни на квадратні метри

Безумовно, дуже спокусливими є великі знижки, але саме це і повинно насторожити. Якщо забудовник пропонує знизити ціну на 30% і більше, то з такою квартирою явно щось не так. Привернути увагу повинна і спочатку низька вартість квадратних метрів. Адже подібні розцінки є нерентабельними для будівельних фірм.

Компанія, яка на ринку не один рік, не стане залучати клієнтів свідомо збитковими цінами. Вона зацікавлена в тому, щоб зробити роботу якісно і отримати за неї адекватну плату. Як правило, скидають вартість ті підприємства, які прагнуть отримати кошти пайовиків якомога швидше, при цьому ставлячи виконання зобов’язань за договором на останній план.

Тому вирішуючи, кому із забудовників віддати свої кровні, намагайтеся не поспішати і не шкодувати часу і коштів на перевірку документів та інформації. Так як краще витратити певний період і сили на відшукування надійної і сумлінної фірми, ніж після закінчення часу домагатися повернення вкладених коштів.

Як вибрати забудовника при покупці квартири – ризики, рекомендації. У 2021 році

Відповідальний підхід до придбання квартири позбавить вас від зайвих нервів і клопоту. У цій статті дані рекомендації щодо вибору сумлінного забудовника. Прочитавши її до кінця, ви дізнаєтеся, якого забудовника (і за якими критеріями) можна вважати надійним. Кому не варто довіряти? на що звернути увагу і як не помилитися у виборі?

У процесі купівлі нерухомості можливі наступні ситуації:

 • Ви придбали квартиру у шахраїв. В цьому випадку у покупця практично не буде шансів отримати куплене майно. Квартира або ніколи не буде здана в експлуатацію, або вона не належить особі, її продає.

 • Банкрутство компанії, з якою ви уклали договір.

 • Форс-мажорні ситуації, що роблять неможливою здачу будинку в експлуатацію. Приклад: стихійні лиха, погіршення економічної ситуації в країні та ін.

 • 1 перенесення термінів здачі житла. Часте явище, в результаті якого мешканці можуть отримати свою квартиру значно пізніше обумовленої дати.

   

 • Зміна первісної вартості в ході будівництва будинку. Зі схожою ситуацією стикаються мешканці, які наймають бригаду робітників для ремонту в квартирі. Фінальна ціна робіт істотно відрізняється від обговореної на початку. Висновок: важливо укладати договір тільки з перевіреними підрядниками.

 • Низький рівень якості споруди. Недобросовісні підрядники використовують дешеві будівельні матеріали, що згубно відбивається на технічних характеристиках майбутнього житла.

Офіційний інтернет-ресурс дасть уявлення про якість пропонованих послуг. Вивчіть інформацію про компанію. Перегляньте представлену на порталі документацію, новини про процес будівництва та здачі будинків. Вивчіть фотографії або відео з місця забудови.

Цікавий факт! багато сайтів мають можливість онлайн-трансляцій із зони житлового комплексу. Компанії надають доступ до своїх камер для потенційних клієнтів. Це дозволяє переконатися в чесності і прозорості намірів продавця.

Установчі документи розміщуються на сайті компанії. Якщо їх немає, варто запросити. У разі відмови, припиніть подальший діалог-можливо, що ви зіткнулися з шахраями. Відповідальна компанія повинна надати:

 • статут організації;
 • свідоцтва про реєстрацію юридичної особи та взяття на податковий облік;
 • виписка з єдиного держ. Реєстру юридичних осіб.

Дізнайтеся дату реєстрації фірми. Багаторічна історія-додатковий показник надійності. Зверніть увагу на юридичне найменування фірми. Співвіднесіть його з використовуваним в рекламних матеріалах. Якщо єРозбіжності, можливо, компанія використовує бренд більш відомої дружньої фірми. Або вона відноситься до його дочірнього підрозділу.

Комплексний ремонт квартир під ключ

 • все включено у вартість ремонту входить все: роботи, матеріали, документи.
 • без вашої участі після узгодження проекту ми турбуємо господарів тільки при здачі ремонту.
 • ціна відома заздалегідь вартість ремонту фіксується в договорі.
 • фіксі