Амбасадори екосистеми vk почнуть свою роботу в 27 російських вузах

84

Mail.ru group опублікувала список учасників програми “амбасадори екосистеми vk”. У цьому навчальному році представляти компанію в своїх вузах будуть 39 студентів, аспірантів і викладачів з 10 регіонів росії.

Протягом року амбасадори розповідатимуть студентам та школярам про іт-сферу та про проекти екосистеми vk. Завдяки амбасадорам, студенти дізнаються про напрямки і професії в іт, про навички, які потрібні для роботи в технологічній компанії, а також про освітні продукти екосистеми vk. Допомагати їм у цьому будуть наставники з числа амбасадорів минулих років.

Програма «амбасадори екосистеми vk» дає можливість студентам, аспірантам і викладачам з будь-якого російського вузу зануритися в сферу технологій: дізнатися, як влаштовані зсередини і як працюють проекти з багатомільйонною аудиторією. Занурення почалося вже на етапі відбору. За два місяці учасники зустрілися з 22 продакт-менеджерами, креативним директором, дослідниками і топ-менеджерами сервісів екосистеми vk, яку розвиває mail.ru group. Протягом року амбасадори оволодіватимуть цифровими, комунікативними та управлінськими навичками. Все це вони зможуть застосувати на практиці: організовуючи заходи для студентів і втілюючи власні ідеї.

У кожного амбасадора є можливість почати кар’єру в компанії. Щорічно кожен третій випускник програми стає співробітником в проектах екосистеми vk.

Цього року серед учасників програми «амбасадори екосистеми vk» представники 27 вузів з десяти міст росії. Найбільше представництво-п’ять чоловік – у фінансового університету при уряді рф. Вперше амбассадорами стали жителі обнінська, грозного, іркутська і ханти-мансійська. Два амбасадори беруть участь у програмі вже вдруге.

Повний список амбасадорів екосистеми vk на 2021/22 навчальний рік можна знайти тут.

Нагадаємо, амбасадорська програма mail.ru group була запущена в 2018 році. За чотири роки амбасадорами екосистеми vk стали 198 осіб з 87 російських вузів. Учасники провели понад 1500 заходів та реалізували шість міжуніверситетських проектів. 86% випускників програми залишаються на зв’язку з компанією через співтовариство випускників.