У Windows 10 зявилася кнопка «розгону» ПК до максимуму

266

В останніх тестових збірках платформи Windows 10 фахівці Microsoft повноцінно реалізували оновлену схему живлення. Технологія, що отримала офіційне позначення Ultimate Performance, дозволяє значно збільшити продуктивність ПК.

Даний режим в першу чергу призначений для робочих станцій, часто виконують різні ресурсномісткі завдання, тому доступний лише для ОС Windows Pro 10. Для ноутбуків і інших пристроїв, що використовують акумулятори, новий інструмент поки не доступний.

В основі Ultimate Performance лежить вже використовуваний раніше режим High Performance. У новій версії фахівцям вдалося усунути невеликі затримки, які виникали під час використання різноманітних схем управління живленням. Розробники також попередили, що нова схема живлення в процесі роботи може споживати значно більше електроенергії, порівняння зі збалансованим планом харчування (використовується за замовчуванням).

В яких збірках доступний Ultimate Performance

Ultimate Performance доступна в збірці 17101 (тестова версія великого оновлення Redstone 4). Нагадаємо, дане оновлення корпорація планує представити вже навесні. Також схема повноцінно впроваджена в збірку 17604, яка відноситься вже до наступного масштабного оновлення Redstone 5 (планується випустити в кінці літа).

Доступ до тестування Redstone 4 17101 мають користувачі, які є учасниками спеціальної програми Windows Insider. Є група, яким доступно тестування Redstone 5 17604 – учасники Skip Ahead (експрес-програма). Даний проект передбачає, що у тестуванні беруть участь менш стабільні збірки (на відміну від проектів Slow Ring і Fast Ring).

Як включити режим Ultimate Performance

Перейти на схему Ultimate Performance можуть як виробники обладнання, так і кінцеві користувачі. Для переходу на новий режим досить відкрити «Панель управління», перейти в розділ «Обладнання і звук», підрозділ «Електроживлення». Відкриється панель з набором схем харчування, де можна вибрати Ultimate Performance.

У збірках 17604 і 17101 присутні й інші нововведення. Наприклад, змінено дизайн деяких emoji, в пошукову систему додані нові мови (їх кількість вже перевищила 150). Також змінено алгоритм надання доступу до файлової системи програмами UWP (універсальна платформа Windows). Тепер всі програми будуть запитувати у користувача права на розширений доступ до файлової системи ПК. Користувач зможе в будь-який момент змінити набір програм, які мають такий доступ.

Джерело: http://miranda.org.ua/