Чи варто купувати iPhone 5S у 2018 році? — Достоїнства даної моделі

284

Економічна криза та високий курс долара не могли не вплинути на продажі всіма улюблених смартфонів Apple.

У Росії в 2017 році нові моделі продаються за позахмарними цінами, тому покупці все більше звертають уваги на минулі версії айфонів.

Особливої уваги заслуговує модель Apple iPhone 5S — саме їй віддають перевагу дорогим новинок. Давайте розберемося, чому так відбувається.

Враховуючи, що компанія Apple випускає нову модель кожні півроку, iPhone 5S вважається дідком на тлі своїх побратимів.

Але тим не менш, саме ця модель викликала найбільшу позитивну реакцію у користувачів Аррlе.

І попит на 5S зберігається до цих пір, незважаючи на те, що вже вийшло кілька оновлених версій яблучних смартфонів.

Чим же приваблює покупців дана модель? Розглянемо її гідності

  • +Хороша камера. Нехай незначно поступається камері iPhone 6 і iPhone6S, але все ж, якість знімків у даного смартфона більш ніж гідне, навіть селфи з фронтальної камери виглядають дуже пристойно.
  • + Прийнятна ціна. Навіть з невигідним курсом долара, вартість 5S не кусається і доступна для людей із середнім заробітком (на даний момент вартість iPhone 5S 16Gb від 16 500р.), на відміну від непристойно дорогих останніх моделей ( ціна Apple iPhone 6s plus 128Gb близько 85000р.)
  • + Міцність корпусу, висока протиударність і водостійкість. Корпус смарфона витримує необережні падіння і удари, і навіть короткочасне перебування у воді у більшості випадків обходиться без наслідків.
  • + Оптимальна діагональ дисплея. Дана модель визнана найбільш зручною для користування. Адже iPhone 6, а тим більше iPhone 6 Plus вже не поміститися в маленькій жіночій долоні, а попередники iPhone 4 і 4S виявилися замалі для комфортного користування.
  • +Апаратна потужність iPhone 5S досі продовжує дивувати, а Apple буде підтримувати його новими прошивками як мінімум два роки, тому ви зможете користуватися будь-якими додатками ще довгий час.

Чи варто купувати iPhone 5S у 2018 році? — Достоїнства даної моделі

Важливо! До всього іншого, користувачі Apple iPhone 5S відзначають такі плюси свого смартфона, як розблокування по відбитку пальця, можливість панорамної зйомки, підтримка LTE, яких не мали минулі моделі.

Підсумок

Підводячи підсумок, можна впевнено відповісти «так» на питання, яке звучить в темі статті: «Варто купувати iPhone5S в 2017?».

Якщо ви не женіться за модою і, вибираючи смартфон, більше орієнтуєтеся на співвідношення ціна-якість, можете сміливо купувати модель 5S!

В деяких інтернет-магазинах можна придбати за дуже привабливою ціною, наприклад, Мобиат.ру: http://mobiat.ru/ пропонує такі смартфони від 16,5 тис руб.!

Експерти визнали, що на даний момент iPhone 5S — це найкраще поєднання ціни та якості.

iPhone 5S у 2016? Гаджетариум #112

Чи варто купувати iPhone 5S у 2018 році? — Достоїнства даної моделі

Чи варто купувати IPhone 5s 2015-2016 році

Чи варто купувати iPhone 5S у 2018 році? — Достоїнства даної моделі