Цікаві та нестандартні варіанти подарунків

8-16-2021

Мрієте навчитися швидко і без особливих зусиль шукати дійсно цікаві варіанти подарунків, які, безумовно, справлять хороше враження і точно сподобаються своїм адресатам? Що якщо ми вам скажемо, що пошук подарунків – не таке вже й страшне заняття, якщо мати правильне уявлення про те, на що потрібно звертати увагу, і які особливості варто враховувати. Саме тому, сьогодні ми детальніше розповімо, як правильно вибирати і купувати потрібні презенти, поділившись з вами яскравими ідеями презентів. 

Топ кращих подарунків, які можно подарувати жінці

  1. Керамічна кружка для контролю температури. Чи є щось більш розчарувальне, ніж тягнутися до вашої улюбленої кружки, лише щоб виявити, що ваш напій охолодився? Особливо, коли ви перебуваєте посеред захоплюючого проекту. Інноваційна керамічна кружка Ember Temperature Control підтримує рідини при постійній температурі до останнього падіння. Який вдумливий подарунок! Доступно для iOS та Android.
  2. Заспокійлива теплова подушка з лаванди. Подаруйте релаксацію за допомогою цієї заспокійливої теплової подушки. Замість того, щоб традиційно фаршувати цю подушку, вона наповнена ячменем та лавандою місцевого виробництва. Нагрівайте подушку в мікрохвильовій печі до 2 хвилин, щоб виділити тепло і смачний аромат, який буде довго зберігатися. 
  3. Портативний холодильник краси. Деякі косметичні засоби потрібно тримати в прохолоді, а інші просто довше зберігаються, якщо вони лежать у холодильнику. Зберігайте кухонний простір вільним для продуктів і подаруйте їй цей портативний холодильник для обличчя FaceTory. Як гарячий, так і холодний варіант, цей холодильник ємністю 10 л стане цінним доповненням до її інструментів краси.

Ідеї подарунків для нього 

  1. Класичний шкіряний гаманець від Bellroy. Гаманець не повинен бути нудним подарунком, коли він від Bellroy. Чудовий тонкий рукав підходить до всього, що йому потрібно, в тонкому, ефективному профілі. Нам так подобається, що ми назвали його найкращим чоловічим гаманцем у нашому посібнику з купівлі.
  2. Подарункова передплата Disney Plus. Це дає йому необмежений доступ до фільмів та шоу від Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic та 20th Century Fox, і коштує всього 69,99 доларів на рік.
  3. Навушники професійної якості. Ідеальна пара накладних навушників – і надзвичайно зручна, і чудово звучить – це те, що йому дійсно потрібно. 

Подарунковий сертифікат від компанії Bodo 

Хочете по-справжньому вразити свого адресата? В такому випадку, пропонуємо подарувати йому нові враження та емоції, яких, напевно, йому бракувало довгий період часу. За допомогою сертифікату від Bodo, ви зможете додати до життя адресата трохи адреналіну, зробити його вихідні незабутніми, або ж подарувати можливість навчатись та покращувати навички в улюблених сферах діяльності. Більш ніж 1500 різних варіантів сертифікатів доступні на сайті https://www.bodo.ua/. Сертифікат можна дарувати як чоловіку, так і жінці, без усяких вагань.