Де і як завантажити і встановити vorbisfile.dll — Інструкція

363

Дізнатися, як завантажити і встановити vorbisfile.dll потрібно дуже невеликого числа користувачів ПК з операційною системою від Microsoft.

Найчастіше проблема виникає тільки у тих, хто грає в ігри типу GTA San Andreas.

Проте, навіть одне не запускающееся ігрове додаток може стати серйозним приводом для розладу, особливо якщо накопичилося багато цікавих збережень і ситуацій, які хотілося б дограти до кінця.

Вирішити проблему не дуже складно – навіть в крайньому разі на це піде не більше 20 хвилин.

Причина проблеми

Основними причинами виникнення помилки з відсутнім або не запускающимся vorbisfile.dll на Windows 7 є:

 • Дія якогось вірусу або шкідливого коду, що впливає саме на бібліотеки та виконавчі файли;
 • Помилка запису файлу, в результаті якої він або знищується повністю або записується неправильно;
 • Виправлення файлу антивірусною програмою, справедливо або помилково виявила наявність в бібліотеці вірусу.
Важливо! Проблема часто виявляється в ГТА Сан Андреас – випущеного в 2004 році екшену, залишається популярним і серед сучасних користувачів. Іноді помилка може статися при запуску, наприклад, не менш відомої гри Line Age II.

При цьому користувач бачить повідомлення про те, що необхідна бібліотека яких не знайдено, або відсутня, або її не вдалося зареєструвати.

Іноді з’являється напис про порушення прав доступу. Після натискання кнопки «ОК» слід перейти до вирішення проблеми.

Де і як завантажити і встановити vorbisfile.dll — Інструкція

Помилка при спробі запуску ігрового додатка

Способи скачування

Способів вирішити проблему з грою трохи – фактично всього три – це скачування файлу окремо, переустановка усієї гри або завантаження того програмного пакету, в якому перебував vorbisfile.dll.

З чого почати?

Перший і самий логічний, на перший погляд, варіант – завантажити бібліотеку з першого-ліпшого в рядку результатів пошуку сайту і запустити її на комп’ютері, насправді найбільш небезпечний для системи.

Адже, крім того, що вірус вже пошкодив саму гру, тепер він може загрожувати і всієї операційної системи, у яку майже напевно потрапить новий шкідливий код з скачаного з ненадійного джерела архіву.

Можна спробувати завантажити і перевстановити весь GTA San Andreas.

Але, навіть якщо у вас є доступ до ліцензійної версії (наприклад, на диску, цей процес займе не менше 15-20 хвилин – тому краще спочатку спробувати більш швидкий і надійний спосіб.

А перевстановлення краще залишити на крайній випадок – якщо інші способи не допоможуть.

Правильний підхід до проблеми

Самим вірним, швидким і безпечним варіантом вирішення питання з бібліотекою є не скачування, а збереження на комп’ютері (при можливості – на окремому носії), і, при виникненні неполадок, установка робочої копії на місце.

Проте якщо проблеми все ж передбачити не вдалося, варто звернути увагу на сайти, пов’язані з розробником бібліотеки, Borland Software Corp.

Якщо знайти такий не вдалося, можна завантажити vorbisfile.dll з сайтів, зазначених у рядку пошуку Google 4 або 5 зірками, які свідчать про їх надійності.

Порядок дій при цьому приблизно наступний:

 • Знайти відповідний сайт;
 • За допомогою менеджера завантажень зберегти бібліотеку на жорсткому диску;
 • Перевірити архів або саму бібліотеку антивірусом (зазвичай антивірусні програми самі помічають код, який може зашкодити системі, але краще переконатися в цьому ще раз);
 • Відкрити папку, в яку встановлена гра GTA San Andreas (якщо шлях до неї невідомий, його можна знайти у властивостях ярлика на робочому столі);
Де і як завантажити і встановити vorbisfile.dll — Інструкція

Папку з встановленою грою

 • Скопіювати завантажений файл з папки завантажень в директорію гри;
 • Перезавантажити комп’ютер.

Особливих складнощів даний процес не являє, але допомагає не завжди. Хоча б тому що, крім цієї бібліотеки, можуть бути пошкоджені та інші.

Та й сам файл vorbisfile.dll може виявитися неробочим.

А, значить, доведеться встановити пакет бібліотек цілком – для цього цілком підійде кодек типу Ogg Vorbis, скачуваний безкоштовно з офіційного сайту компанії-виробника Vorbis.com.

При цьому настановна програма самостійно вибирає папку, де зберігається файл.

Додаткові дії

Крім скачування vorbisfile.dll і його установки на Windows 7, можуть знадобитися додаткові дії, що гарантує працездатність ГТА Сан Андреас в подальшому.

До них відносять:

 • Виправлення помилкових записів реєстру за допомогою відповідних програм типу CCleaner;
 • Видалення всіх шкідливих програм, які знаходяться на комп’ютері. Для цього можна скористатися безкоштовним і потужним, хоча й одноразовим, антивірусом як Curelt від Dr.Web.
 • Оновлення драйверів на ПК;
 • Установка всіх доступних оновлень операційної системи.

Висновки

Скачавши і встановивши на своєму комп’ютері бібліотеку vorbisfile.dll можна знову продовжити грати в улюблену гру, або забезпечити її працездатність своїм близьким.

При цьому витрачатися мінімум часу – адже, навіть якщо GTA San Andreas довелося перевстановлювати повністю, в ході цього процесу можна займатися іншими справами.

Як завантажити vorbisfile.dll

Як завантажити vorbisfile.dll для GTA San Andreas. Ви можете завантажити інсталятор бібліотеки vorbis на офіційному сайті і витягти з нього vorbisfile.

Як завантажити vorbisfile.dll

Де і як завантажити і встановити vorbisfile.dll — Інструкція