Hyundai представить свої електролети в 2028 році — вони запропонують безпілотний режим управління

20

Південнокорейська компанія hyundai motor статусом великого виробника автомобілів з двс задовольнятися не збирається, плануючи активно розвивати електромобілі і водневий транспорт, а також запропонувати альтернативу у вигляді повітряного транспорту на електротязі. Перші вантажні та пасажирські електролети на уніфікованій платформі компанія обіцяє представити в 2028 році.

Джерело зображення: business korea

Про це з посиланням на заяви представника профільного підрозділу hyundai motor лі чжун хена (lee jong-hyun) повідомляє видання business korea. На початку жовтня корейський гігант створив спеціальну структурну одиницю, яка зосередиться на створенні літальних апаратів різного призначення. До 2028 року у компанії буде готова спеціалізована платформа для літальних апаратів на електротязі, яка буде використовуватися для створення як вантажних, так пасажирських і медичних електролітів.

Літальні апарати hyundai будуть оснащуватися вісьмома роторами і забезпечувати перевезення по повітрю на відстань до 100 км від чотирьох до п’яти осіб. Висота польоту буде досягати 600 метрів, а швидкість на прямих ділянках траєкторії — 290 км/ч. Система швидкісний зарядки дозволить заповнювати заряд акумулятора під час посадки і висадки пасажирів, за п’ять хвилин. Особлива увага буде приділятися безпеці польоту і рівню шуму. Компанія прагне до того, щоб її електролети видавали шум не більше 60-70 дб. Застосування літальних апаратів в межах міста не стане можливим до тих пір, поки видаваний ними рівень шуму не почне зливатися з навколишнім фоном мегаполісу.

Вже в першому поколінні літальні апарати hyundai зможуть обходитися без пілота, але його присутність на борту буде вимагатися до тих пір, поки регулятори в сфері безпеки авіаційних перевезень не переглянуть існуючі вимоги. За прогнозами morgan stanley, до 2030 року ємність ринку міських літальних апаратів досягне $320 млрд, а десять років по тому вона виросте майже в п’ять разів.