Декоративні штукатурки Caparol

9-20-2021

 

Capatect  Amphisilan-Fassadenputz  K10 (В1)

Мінеральна декоративна штукатурка

Мінеральна декоративна штукатурка використовується в якості завершального внутрішнього або ж фасадного покриття.  Вона відрізняється такими властивостями: високою міцністю, хорошим опором волозі, високою паропроникністю, а також низькою еластичністю. Також хочемо вам порекомендувати декоративні штукатурки https://kolirbud.ua/uteplennya-fasadiv/fasadno-dekoratyvni-shtukaturky/ Caparol.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити мінеральну декоративну штукатурку, яка підходить для обробки цегляних, бетонних, газобетонних стін, гіпсокартонних покриттів, цементних і гіпсових блоків, а також для інших поверхонь. Зробити замовлення ви можете по телефону, або ж залишивши заявку на сайті.

Види декоративної мінеральної штукатурки

На сучасному ринку оздоблювальних товарів представлено досить багато різновидів мінеральної штукатурки. Завдяки цьому можна підібрати ідеальний варіант оздоблювального матеріалу для кожного виду робіт. Все розмаїття можна розділити на два основних типи:

  • для фасадних робіт;
  • для внутрішньої обробки.

Вони відрізняються один від одного тільки якісними властивостями. Штукатурка, призначена для фасаду, витримує вплив погодних умов, а також є більш міцною. Також до фасадного типу відносяться види штукатурки, які містять в своєму складі великі фракції наповнювачів. За своїм зовнішнім виглядом мінеральна штукатурка поділяється на наступні види:

  • камінцева. Цей вид може мати й іншу назву – «баранчик». До складу такої штукатурки входять дрібні камінчики і гранули, які дозволяють домогтися потрібного ефекту. Наноситися розчин круговими рухами;
  • короїд. Відрізняється значно меншою кількістю мінерального наповнювача, а також способом нанесення. Укладається горизонтальними або ж вертикальними рухами (строго в одному напрямку);
  • шуба. Можна сказати, що це звичайний мінеральний розчин, який дозволяє створювати обробку з пухирчатою структурою.

Не варто забувати, що всі мінеральні штукатурки відрізняються в залежності від фракції і виду наповнювача. У їх складі можна зустріти дрібний кварц, подрібнений мармур і навіть скло.

Ціни на декоративну мінеральну штукатурку

Ціна на декоративну мінеральну штукатурку залежить від обсягу, види, бренду. Вибрати якісну мінеральну штукатурку за хорошою ціною ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір, а також доступну вартість товару. Уточнити ціну на декоративну мінеральну штукатурку ви можете у консультантів. Вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також підкажуть інформацію про всі акції та знижки діючи на сайті.