Зендея прокоментувала любов тома холланда до людини-павука

12

Зендея знає все про те, як росла в центрі уваги, так як стала зіркою ще в проекті disney. У неї багато спільного зі своїм партнером по фільмах «людина-павук» томом холландом, який почав кар’єру ще підлітком, перш ніж стати частиною франшизи marvel studios.

Як і ендрю гарфілд до нього, холланд був шанувальником культового супергероя стільки, скільки він себе пам’ятає, тому завжди буде віддавати всі сили як фільмам, в яких він знімається, так і фанатам, які поділяють його ентузіазм. У новому інтерв’ю instyle зендея розповіла, наскільки важливий персонаж для актора.

З акторської точки зору, я ціную, що том холланд дійсно любить бути людиною-павуком. Це великий тиск – ви граєте роль супергероя, куди б ви не пішли. Для маленької дитини, яка проходить повз, ти людина-павук. Думаю, він добре з цим справляється.

Контракт холланда закінчується після виходу грудневого «немає шляху додому» , але він готовий грати пітера паркера стільки, скільки вийде. Очевидно, що ні marvel, ні sony не мають наміру відпускати його, враховуючи сцену після титрів “венома 2” .