Diablo ii отримає новий вміст залежно від прийому diablo ii resurrected

22

Студія-розробник запропонувала не купувати гру тим, хто засуджує activision blizzard або vicarious visions. Але це може сказати на пострілізній підтримці.

Студія vicarious visions не має ніякого відношення кскандалу в activision blizzard. Відстежити зв’язки не можна ні по співробітникам, ні за датою приєднання студії (навіть студій!) до видавництва. Однак, зараз всі розробники в одного човна і несуть відповідальність всі разом.

Керівник розробки diablo 2 resurrected майкл буковскі і дизайн-директор роб галлерані вже неодноразово відзначали, що подумують треба новим контентом для diablo 2 .

Однак, доповнення побачать світ тільки при наявності позитивної реакції з боку спільноти шанувальників гри. Природно, відгуки залежать в основному від запуску. І ось тут виникли проблеми не тільки технічні, а й громадські.

Скандал вblizzardдесексуалізацією персонажів. Відродження гри з актуалізованим візуалом засмутило оригінальних розробників, і ті голосно відмовляють від підтримки ремейка.

Не збентежившись, роб галлераниобъявил, що гравці можуть «do what they feel is right» – в тому числі відмовитися від покупки гри. Він попередив, що його команда не чистила гру від відсилань (на відміну від колег), і в принципі готова до будь-яких наслідків будь-яких скандалів з чистою совістю.