Lenovo готує дивний ноутбук з екраном біля клавіатури. Ось як це виглядає

29

У жовтні цього року з’явилася інформація про те, що компанія lenovo готує до випуску незвичайний ноутбук лінійки thinkbook plus. Тепер інсайдер еван бласс (evan blass) поділився першими зображеннями цього пристрою.

Його особливість полягає в незвично витягнутому корпусі, який вміщує основний широкоформатний 17-дюймовий дисплей і ще один додатковий екран, розташований праворуч від клавіатури. Варто відзначити, що другий дисплей теж досить великого розміру. Він займає третю частину робочого простору ноутбука і не суміщений з тачпадом, як це було у asus. Судячи з усього, таке рішення інженерів lenovo замислювалося більше для художників, дизайнерів та інших професіоналів, оскільки в комплекті з ноутбуком йде стилус.

Проте, працювати з таким ноутбуком можуть і звичайні користувачі, а на другий екран можна виводити додатки, вміст веб-сторінок і навіть меню «пуск» операційної системи windows. Інших подробиць поки немає. Не виключено, що це новинка буде представлена на виставці ces в січні наступного року.