Netflix купив свою першу геймдев-студію

17

Стрімінг-гігант netflix продовжує впроваджуватися в гейм-індустрію: сьогодні американська розважальна компанія оголосила про придбання своєї першої ігрової студії-night school studio, розробника містичного трилера oxenfree і адвенчури afterparty.

Пословам співзасновника night school шона кранкеля, студія продовжить роботу над xenfree ii: lost signals, а також «буде створювати нові ігрові світи».

За останні кілька місяців ми провели незліченні вдумливі бесіди про наше бачення ігор і можливості втілювати нові історії.командаnight school хоче і далі працювати над створенням захоплюючих сюжетів і цікавихдизайнерських рішень в самобутніх, оригінальних іграх. Netflix надає безпрецедентну можливість режисерам фільмів і серіалів, а тепер ще й розробникам ігор створювати окремі розважальні продукти для мільйонів людей.звичайно, для нас неймовірна честь стати першою ігровою студією, яка приєдналася доnetflix! ми не тільки продовжуємо робити те, що робимо, але й отримуємо місце на найбільшій розважальній платформі в світі. Команда netflixпроявила максимальну турботу про захист нашої студійної культури та творчого потенціалу. Незабаром ми випустимо наш проект oxenfree ii, а потім продовжимо створювати нові ігрові світи.

Oxenfree ii: lost signals вийде на playstation 5, playstation 4, nintendo switch і пк (steam) в 2022 році.