Почалося попереднє завантаження відкритої» бети ” battlefield 2042

17

Хоча ми і живемо в часи надшвидкісного доступу в мережу навіть по радіоканалах, але треба бути реалістами: подібні швидкості поки що доступні тільки у великих містах, та й обсяги відеоігор ростуть пропорційно середній швидкості доступу в інтернет. Як наслідок, середній час на завантаження чергового нового проекту залишається приблизно тим же, і функція попереднього завантаження для багатьох стає справжнім порятунком: можна заздалегідь встановити гру, щоб потім відразу приступити до проходження в момент її виходу.

Позитивна практика поширилася і на бета-версії очікуваних проектів — сьогодні, наприклад, стартувала предзагрузка battlefield 2042, так що предзаказчики і передплатники ea play, яким дозволять взяти участь у тестуванні вже з завтрашнього дня, а також прості користувачі, двері в «бету» для яких відкриються 8 жовтня, зможуть не чекати кілька безцінних годин.

Нагадаємо, що в рамках відкритої «бети» гравцям в battlefield 2042 дозволять випробувати поле бою «космодром» (orbital), а також зіграти за чотирьох фахівців, і все це в режимі «64 на 64». Бета-тестування триватиме до ранку 10 жовтня, так що часу на ознайомлення з проектом, особливо у предзамовників, більш ніж достатньо.

Реліз battlefield 2042 призначений на 19 листопада на всіх актуальних платформах. Якщо, звичайно, не збудуться найгірші побоювання інсайдерів і реліз не перенесуть ще на кілька місяців.