Процесори intel alder lake з’явилися в китайському магазині на 1 місяць раніше терміну за $700

97

В ході перших витоків продуктивності нових процесорів intel стало ясно, що сині не збираються більше перебувати на других ролях. На цей раз користувачів чекає більше ядер, очікувано високі тактові частоти і величезний розрив у швидкості між поколіннями. Відповідь від amd піде тільки в 2022 році. Чи буде це оновлена серія на zen 3 з деякими доопрацюваннями в першій половині року, або чекати доведеться до середини осені 2022, поки неясно. У будь-якому випадку alder lake близько, а значить є всі підстави вважати, що потенційні покупці не будуть чекати анонса від червоних. Оскільки до листопада ще далеко, то багато хто з тих, хто планував оновити систему, спокійно чекають. Як виявилося, в китаї процесори активно продаються, хоча сенс подібної покупки викликає питання.

Повідомляється, що безліч пропозицій з’явилося на сайті taobao, де доступна як флагманська версія core i9-12900k, так і менш дорогий core i5-12600k. Увагу журналістів привернула незвичайна коробка, яка виглядає набагато більше стандартних. Крім процесора всередину помістили широку пластину. Судячи з усього, вона стане приємним доповненням до каменю і не буде виконувати ніяких функцій, крім як радувати око. Цілком можливо, що коробки з таким декоративним елементом будуть у продажу обмежена кількість часу, що, за логікою маркетологів, підніме попит на дану продукцію.

Що до самих процесорів, то це інженерні зразки другої ревізії (»es2″), призначені для партнерів intel. Вони поширювалися між виробниками материнських плат і завжди потрапляють на ринок до офіційного релізу в невеликих кількостях. Оскільки на цей раз їх більше, то є всі підстави вважати, що деякі з них знайдуть власників з материнськими платами і оперативною пам’яттю стандарту ddr5. Якщо подібне трапиться, то в мережі можуть з’явитися неофіційні тести ще до зняття ембарго.

Ціна флагмана зафіксована на позначці 4500 ієн, що відповідає 700 доларам. Це на 100 доларів дорожче офіційної рекомендованої вартості, яка заявлена для сша. Варто враховувати, що друга ревізія являє собою близькі до фінальних зразки, тому їх продуктивність може виявитися близькою або навіть ідентичною тому, що ми побачимо в роздробі. Нагадаємо, велика презентація відбудеться 28 жовтня, а продажі стартують тільки 4 листопада. Якщо інженриків буде занадто багато, то це може сильно зіпсувати відчуття прориву, адже ми побачимо тести заздалегідь.